Vesti

 

Arhiva

 

MAJ/08

PokerSrbija Poklanja 5 Tiketa Za Danube Poker Masters 5!

PokerSrbija nastavlja da nagrađuje svoje verne članove! Ovog puta je povod Danube Poker Mastes (DPM). U okviru našeg najvećeg poker turnira, PokerSrbija će pokloniti 5 ulaza na turnir sa ukupnom  vrednošću od čak RSD176.000! U saradnji sa PokerStars-om, u PokerSrbija Home Games klubovima će biti organizovana 3 turnira na kojima će se podeliti nagrade za DPM. Za prva dva turnira ulaz je BESPLATAN, dok je za treći turnir ulaz simboličnih $1.10. Za one koji se još nisu registrovali u Home Games klubovima, mogu to da učine klikom OVDE.

Prvi kvalifikacioni Freeroll turnir će se održati u nedelju 12. maja sa početkom u 20.00 časova. Ovaj turnir je posvećen svim našim vernim i vrednim članovima, pa pravo na učešće na ovom turniru imaju moderatori, blogeri i VIP članovi. Pobednik osvaja tiket u vrednosti od 22.000 RSD! Svi koji ispunjavaju gore navedene uslove, neka pošalju svoje ime, prezime i nick na PokerStars-u, kako bi se odobrio zahtev za članstvo u VIP Home Games klubu, gde će biti organizovan turnir.

Drugi kvalifikacioni Freeroll turnir će se održati u ponedeljak 13.maja sa početkom u 20.00 časova. Pravo učešća imaju SVI naši članovi, a ukoliko neko još nije poslao zahtev za članstvo može to učiniti prateći uputstvo, ili klikom na  PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub temu. Nagrade su rezervisane za one igrače koji ostanu u  heads up duelu, i to su tiketi za Main Event DPM-a, što znači da svaka nagrada vredi čak 55.000 RSD!

Treći kvalifikacioni turnir će se održati u utorak 14. maja, sa početkom od 20.00, i ovaj turnir je otvoren za SVE naše članove koji su se registrovali u Home Games klub. Ulaz na ovaj turnir je $1.10, a nagrade će ponovo podeliti učesnici heads up duel-a. Oni će dobiti tikete za Side Event, gde je ulaz 22.000 RSD. Ostatak nagradnog fonda PokerSrbija će podeliti na nekoliko najbolje plasiranih učesnika, po turnirskim pravilima.

Ne zaboravite da Danube Poker Masters počinje 15. maja i traje 6 dana, gde vas očekuje čak 5 turnira, a po prvi put DPM ima i inostranog sponzora, dok je glavni medijski pokrovitelj PokerSrbija, koji će po peti put izveštavati sa lica mesta. Uz opširni opis događaja možete očekivati i intervjue sa igračima, kako našim tako i stranim.


DEC/31

Srećnu Novu Godinu Želi Vam Poker Srbija!

Iza nas je još jedna poker godina, gde se PokerSrbija trudila da isprati pre svega one dobre, ali i one loše vesti, kao i da edukuje nove igrače, što nam je primarni cilj svih ovih godina. Poslednjih godina smo svedoci globalnog širenja pokera u Evropi i Aziji, gde u nekim zemljama dolazi do napretka u pogledu priznavanja ove igre, kao veštine, a ne igre na sreću. Što se tiče našeg podneblja, još uvek je u povoju, dok talentovanih igrača na prostoru Srbije nikada ne nedostaje.

DEC/30

Novogodišnje Prvo Mesto Na PokerStars Sunday Million-u Se Inkasiralo U Brazilu

Prošlog meseca smo najavili da PokerStars sprema novogodišnji Sunday Million, gde je obezbedio nagradni fond od $5.000.000. Prijavilo se 31.335 igrača, što je samo 104 igrača manje od prošlogodišeg turnira u ovo doba. Koliko je bilo interesovanje govori i podatak da se do zagarantovane sume stiglo već u prvom satu igre, a opcija prijavljivanja za turnir je bila otvorena 3 sata posle prve podeljene ruke, tako da je formiran nagradni fond od preko $6.250.000, dok je pobedniku bilo zagarantovano skoro $600.000.

DEC/29

Dan Bilzerian Odlaže Karte I Žurke Na Kratko Zarad Novog Filma

Čovek sa više talenata, Dan Bilzerian, je dobio još jednu ulogu u filmu A produkcije, gde će glumiti uz Bruce Willis-a, u filmu Extraction. Bilzerian osim glumačkih sposobnosti, ima dara i za poker, a širu medijsku popularnost je "zaradio" organizovanjem ludih žurki u svojoj vili. Putem Instagram-a obaveštava svoje fanove o svakom svom potezu, koji ponekad nisu najmudriji, poput napravljene bombe sa kojom je razneo prikolici kamiona.

DEC/28

Da Li Će Dan Cates Uspeti Da Završi Godinu Kao Najprofitabilniji Igrač?

Iako je veliki deo planete slavio katolički Božić, neki su baš na ovaj sveti dan radili i pritom zaradili. Upravo jeDan "w00ki3z." Cates jedan od njih. On je u 863 ruku zaradio $137.000 igrajući protiv Timofey "Trueteller" Kuznetsov-a, dan uoči Božića, da bi na praznik izašao sa još većim plenom, $213.300, igrajući $200/$400 NLHE. Ogroman udeo u ovom uspehu ima i najveći pot dana, gde je u duelu sa "ClockWyze" zaradio $107.357.

DEC/27

Sud U Kentakiju Utrostručio Iznos Duga Amaya Inc

Prethodnih dana je bilo mnogo prašine povodom presude u saveznoj državi Kentucky, gde je sud presudio u korist igrača koji su u sporu sa najvećom poker sobom na planeti, PokerStars. U tužbi je navedeno da su u PokerStars-u od 2006 pa do 2011. godine pokrivali gubitke sa parama igrača. To je bilo u doba dok je ova poker soba bila u vlastništvu Rational Group, dok su novi vlastnici ove popularne poker sobe postali Amaya Inc, koji su otkupili 2014. godine, ali samim tim i nasledili dug.