Vesti

 

Arhiva

 

JUL/22

Osvojite PokerSrbija Majicu I Novčane Nagrade!

Kako PokerSrbija uvek nagrađuje svoje članove, došao je novi ponedeljak i novi turnir za koji smo spremili posebne nagrade! Za one koji su od skoro naši članovi nešto više informacija: turniri koje organizujemo se održavaju u PokerSrbija Home Games Klubu na najvećoj online poker sobi PokerStars-u. Pristup klubu je otvoren za sve naše članove, a sve što treba da uradite je da pošaljete zahtev za članstvo i bićete prihvaćeni. ID našeg kluba je 39247, a Invitation Code: pokersrbija.

Od kako je PokerStars otvorio opciju Home Games klubova, PokerSrbija često organizuje nagrane turnire, a uglavnom se radi o freeroll-ovima ili turnirima sa simboličnim buy in-om, gde se nagrade raspoređuju ekvivalentnom podelom po broju učesnika. Ono što van nudimo večeras, pored novčanih nagrada, su i PokerSrbija majice, koje čekaju sve igrače koji stignu do finalnog stola!

Turnir počinje večeras u 21 čas, a buy-in iznosi svega $0.55. Blinds se menjaju na svakih 5 minuta, a starting stack iznosi 2.000 čipova. Pored svega ovoga, čeka vas bounty od $1 ukoliko izbacite neke od naših članova sa turnira! Detaljnije informacije možete pronaći na našem FORUM-u u temi PokerStars Home Games: PokerSrbija Klub, kao i uputstvo za prijavu u klub.

Očekujemo vas večeras na novom druženju!


DEC/31

Srećnu Novu Godinu Želi Vam Poker Srbija!

Iza nas je još jedna poker godina, gde se PokerSrbija trudila da isprati pre svega one dobre, ali i one loše vesti, kao i da edukuje nove igrače, što nam je primarni cilj svih ovih godina. Poslednjih godina smo svedoci globalnog širenja pokera u Evropi i Aziji, gde u nekim zemljama dolazi do napretka u pogledu priznavanja ove igre, kao veštine, a ne igre na sreću. Što se tiče našeg podneblja, još uvek je u povoju, dok talentovanih igrača na prostoru Srbije nikada ne nedostaje.

DEC/30

Novogodišnje Prvo Mesto Na PokerStars Sunday Million-u Se Inkasiralo U Brazilu

Prošlog meseca smo najavili da PokerStars sprema novogodišnji Sunday Million, gde je obezbedio nagradni fond od $5.000.000. Prijavilo se 31.335 igrača, što je samo 104 igrača manje od prošlogodišeg turnira u ovo doba. Koliko je bilo interesovanje govori i podatak da se do zagarantovane sume stiglo već u prvom satu igre, a opcija prijavljivanja za turnir je bila otvorena 3 sata posle prve podeljene ruke, tako da je formiran nagradni fond od preko $6.250.000, dok je pobedniku bilo zagarantovano skoro $600.000.

DEC/29

Dan Bilzerian Odlaže Karte I Žurke Na Kratko Zarad Novog Filma

Čovek sa više talenata, Dan Bilzerian, je dobio još jednu ulogu u filmu A produkcije, gde će glumiti uz Bruce Willis-a, u filmu Extraction. Bilzerian osim glumačkih sposobnosti, ima dara i za poker, a širu medijsku popularnost je "zaradio" organizovanjem ludih žurki u svojoj vili. Putem Instagram-a obaveštava svoje fanove o svakom svom potezu, koji ponekad nisu najmudriji, poput napravljene bombe sa kojom je razneo prikolici kamiona.

DEC/28

Da Li Će Dan Cates Uspeti Da Završi Godinu Kao Najprofitabilniji Igrač?

Iako je veliki deo planete slavio katolički Božić, neki su baš na ovaj sveti dan radili i pritom zaradili. Upravo jeDan "w00ki3z." Cates jedan od njih. On je u 863 ruku zaradio $137.000 igrajući protiv Timofey "Trueteller" Kuznetsov-a, dan uoči Božića, da bi na praznik izašao sa još većim plenom, $213.300, igrajući $200/$400 NLHE. Ogroman udeo u ovom uspehu ima i najveći pot dana, gde je u duelu sa "ClockWyze" zaradio $107.357.

DEC/27

Sud U Kentakiju Utrostručio Iznos Duga Amaya Inc

Prethodnih dana je bilo mnogo prašine povodom presude u saveznoj državi Kentucky, gde je sud presudio u korist igrača koji su u sporu sa najvećom poker sobom na planeti, PokerStars. U tužbi je navedeno da su u PokerStars-u od 2006 pa do 2011. godine pokrivali gubitke sa parama igrača. To je bilo u doba dok je ova poker soba bila u vlastništvu Rational Group, dok su novi vlastnici ove popularne poker sobe postali Amaya Inc, koji su otkupili 2014. godine, ali samim tim i nasledili dug.