Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * * * 1 Glasovi

PokerSrbija & PokerStars turniri, POKLANJAMO 500$ !

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
204 replies to this topic

#61 banebane

banebane

Maniac!

• Members
  • 865 Članci:
  • 203 thanks
  • Joined 14-February 10

Postavio 05 February 2013 - 03:03

jebiga ja sam stigao kasno da branim titulu od prosle nedelje ali gledacemo se sledece nedelje sigurno.

BTW stanke daj koji dinar:) treba mi za sunday million fali mi svega 214$

• 0

#62 KASPERRR

KASPERRR

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 01-February 13

Postavio 05 February 2013 - 07:55

cest pobedniku... ja zaspao :)

• 0

#63 RunDatGame

RunDatGame

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 24 thanks
  • Joined 12-August 11

Postavio 05 February 2013 - 14:42

Mnogo je losa igra, realno, ja sto sam svestan kolko ne znam pa vidim da je vecina losa, 

a svi se nesto busaju da su igraci ovo ono,

posle kad puknu losa sreca, badbeat i ostale 'nece ih' gluposti sto se ovde redovno kace...

Nemam nista ni protiv koga, just sayin'   :)

• 0

#64 fanstebg

fanstebg

Maniac!

• Members
  • 620 Članci:
  • 387 thanks
  • Joined 27-March 12

Postavio 05 February 2013 - 15:54

Mnogo je losa igra, realno, ja sto sam svestan kolko ne znam pa vidim da je vecina losa, 

posle kad puknu losa sreca, badbeat i ostale 'nece ih' gluposti sto se ovde redovno kace...

Ti si verovatno ocekivao Dura i Phil Iveya na turniru na kom je buy in 0.55c? Iskulirajte malo ljudi i shvatite da se ovakvi turniri organizuju radi druzenja i sirenja poker komjunitija na Balkanu, vecina nas igra ovo iz zezanja i uglavnom nikom nije toliko stalo zbog par dolara koje mogu da se zarade. A pritom je odlicna prilika da neki malo manje iskusni igraci nauce po nesto od boljih igraca.

• 0

#65 RunDatGame

RunDatGame

Bonus cleared!

• Members
  • 67 Članci:
  • 24 thanks
  • Joined 12-August 11

Postavio 05 February 2013 - 16:16

Zezanje ili ne ako vec igras valjda se trudis da igras najbolje sto znas,

smeta mi to sto se mnogi zale na losu srecu a ne vide neke ocigledne greske,

samo 1 primer od sinoc, blind 75/150 momak dize 600, neko posle njega ode all-in i ovaj fold

i kuka kako uvek on naleti na AA/KK itd. a dize 4BB u fazi kad je svaki BB bitan

Ja na to mislim, niko meni ne smeta, samo primecujem neke stvari..

A svejedno obozavam da igram ovde sa nasima, pa i kad se u play money igra, uvek je zabavno.

• 0

#66 fanstebg

fanstebg

Maniac!

• Members
  • 620 Članci:
  • 387 thanks
  • Joined 27-March 12

Postavio 05 February 2013 - 16:32

samo 1 primer od sinoc, blind 75/150 momak dize 600, neko posle njega ode all-in i ovaj fold

i kuka kako uvek on naleti na AA/KK itd. a dize 4BB u fazi kad je svaki BB bitan

A moras da razumes da ima dosta igraca koji to ne razumeju i koji uglavnom igraju poker iz zabave, uglavnom frerollove i poneki ovako sitan turnir. I naravno da ce da kuka jer nije ni shvatio koliku gresku je napravio tim sajzingom.I ne mozes stvarno da im zameris, svi smo mi nekad bili takvi, negde na pocetku. Zato imaju priliku da vide kako to na primer radi Magic koji je jedan od boljih mtt i sng grindera u Srbiji i da nauce da isprave takve greske. Poz i nadam se da cu imati vremena da igram sledece nedelje, pa se sretnemo na stolovima :)

• 0

#67 ivanstole

ivanstole

Bomb

• Banned
  • 151 Članci:
  • 30 thanks
  • Joined 26-January 13
  • LocationArandjelovac

Postavio 05 February 2013 - 17:09

A moras da razumes da ima dosta igraca koji to ne razumeju i koji uglavnom igraju poker iz zabave, uglavnom frerollove i poneki ovako sitan turnir. I naravno da ce da kuka jer nije ni shvatio koliku gresku je napravio tim sajzingom.I ne mozes stvarno da im zameris, svi smo mi nekad bili takvi, negde na pocetku. Zato imaju priliku da vide kako to na primer radi Magic koji je jedan od boljih mtt i sng grindera u Srbiji i da nauce da isprave takve greske. Poz i nadam se da cu imati vremena da igram sledece nedelje, pa se sretnemo na stolovima :)

Ako si mislio na

MagicTrick28

mogu ti reci da veceg sreckovica usera ili nazovi kako hoces skorije nisam video u prvom turniru 18 left ide all in sa J8 vs AJ (8 na riveru) sledecu ruku ja dobijam KK vs AJ on opet dobija A na riveru  mislim da tu nemam sta da naucim mogu samo da proklinjem server :)

• -4

THE TRUTH IS OUT THERE

#68 Djoleee

Djoleee

Maniac!

• Members
  • 1181 Članci:
  • 211 thanks
  • Joined 10-July 11
  • LocationUnder the table

Postavio 05 February 2013 - 17:28

Oh good :) Naravno da je mislio  na MagicTrick-a.Njegovi potezi su sigurno dobri,jedan je od najboljih(aki ne i najbolji sng igrac) u Srbiji.

• -1

#69 ivanstole

ivanstole

Bomb

• Banned
  • 151 Članci:
  • 30 thanks
  • Joined 26-January 13
  • LocationArandjelovac

Postavio 05 February 2013 - 17:46

Oh good :) Naravno da je mislio  na MagicTrick-a.Njegovi potezi su sigurno dobri,jedan je od najboljih(aki ne i najbolji sng igrac) u Srbiji.

Naravno da je dobar igrac video sam njegove rezultate

ali neshvatam zasto mi neko daje -1 reputaciju samo zbog toga sto sam napisao kako je bilo na prvom turniru a svi vi da igrate protiv nekog (prvi put i da neznate koji je to igrac)

i izgubite dve ruke za redom oba puta pre flop all in i oba puta na riveru AJ vs J8 i KK vs AJ  rekli bi koji fish pa to nema nigde

• 1

THE TRUTH IS OUT THERE

#70 Stankelion

Stankelion

Maniac!

• V.I.P.
  • 2505 Članci:
  • 1493 thanks
  • Joined 16-June 10
  • LocationBelgrade

Postavio 05 February 2013 - 19:04

Gde si ti video da se neko "busa" kako je igrac ovo ono? Reci mi kako si ti to zakljucio, sem primera sa tim rejzom 4BB? Bilo bi lepo da okacis konkretne situacije kad vec krenes da pises nesto ovako.

Sto se tice komentara na Magick-ov racun, tu je komentar stvarno suvisan, covek je dokazano dobar SNG igrac i znam da je za svaki potez imao neku matematiku, a njega pitaj da ti objasni kako i zasto.

• 0
Everyone got his own destiny, not everyone makes the choice to follow it.

#71 ivanstole

ivanstole

Bomb

• Banned
  • 151 Članci:
  • 30 thanks
  • Joined 26-January 13
  • LocationArandjelovac

Postavio 05 February 2013 - 20:13

Gde si ti video da se neko "busa" kako je igrac ovo ono? Reci mi kako si ti to zakljucio, sem primera sa tim rejzom 4BB? Bilo bi lepo da okacis konkretne situacije kad vec krenes da pises nesto ovako.

Sto se tice komentara na Magick-ov racun, tu je komentar stvarno suvisan, covek je dokazano dobar SNG igrac i znam da je za svaki potez imao neku matematiku, a njega pitaj da ti objasni kako i zasto.

O moj boze vidim ja da ovde nevredi govoriti nista ja samo kazem kako sam ispao a svi me osuli drvljem i kamenjem

sta da ga pitam znam ja odlicno sto je to uradio najmanje cipova imao grunuo bilo koje dve karte all in pa sta bude

• 1

THE TRUTH IS OUT THERE

#72 coach

coach

Shark!

• Members
  • 229 Članci:
  • 41 thanks
  • Joined 09-June 11
  • LocationBeograd

Postavio 05 February 2013 - 20:36

pa igra kao igra... ovo je jedno lepo druzenje... i lepa kvota od 60 za pobednika... to znaci kad bi igrao SNG od $10   dobio bi $600 ...    

ovde je cilj da se upoznamo i druzimo, a oni koji misle da igraju ozbiljno, neka uplate vise...  a poteze ne treba previse komentarisati, jer svako ima svoju igru, i prema tome i snosi posledice takve igre..... 

• 0

#73 steve hitzic

steve hitzic

Maniac!

• V.I.P.
  • 1272 Članci:
  • 331 thanks
  • Joined 27-June 10

Postavio 05 February 2013 - 21:02

Al' stoji i to da se Magic uvek kupuje :D

za mene je dovoljno to sto sam ostao bez komentara...

• 0
copy-paste je najveci izum u istoriji covecanstva

#74 Proktus011

Proktus011

Shark!

• Members
  • 239 Članci:
  • 45 thanks
  • Joined 26-December 11

Postavio 06 February 2013 - 14:19

Kako ne shvatate da je ,,kupovina,, najjace oruzje u pokeru,ko zna da dobro kupi on je i najbolji... :P

• 0

#75 nestor82

nestor82

Maniac!

• V.I.P.
  • 958 Članci:
  • 720 thanks
  • Joined 18-June 11

Postavio 06 February 2013 - 14:40

Ako si mislio na

MagicTrick28

mogu ti reci da veceg sreckovica usera ili nazovi kako hoces skorije nisam video u prvom turniru 18 left ide all in sa J8 vs AJ (8 na riveru) sledecu ruku ja dobijam KK vs AJ on opet dobija A na riveru  mislim da tu nemam sta da naucim mogu samo da proklinjem server :)

Naravno da je dobar igrac video sam njegove rezultate

ali neshvatam zasto mi neko daje -1 reputaciju samo zbog toga sto sam napisao kako je bilo na prvom turniru a svi vi da igrate protiv nekog (prvi put i da neznate koji je to igrac)

i izgubite dve ruke za redom oba puta pre flop all in i oba puta na riveru AJ vs J8 i KK vs AJ  rekli bi koji fish pa to nema nigde

O moj boze vidim ja da ovde nevredi govoriti nista ja samo kazem kako sam ispao a svi me osuli drvljem i kamenjem

sta da ga pitam znam ja odlicno sto je to uradio najmanje cipova imao grunuo bilo koje dve karte all in pa sta bude

???

Ajde sad procitaj svoja tri posta redom pa se dogovori sam sa sobom sta si hteo da kazes?  Da li je sreckovic i najveci user, nema pojma sta radi, dobar igrac koji se kupio ili tacno znas sta je uradio i da je to bio legitiman potez.

Ja povremeno gledam igru na mid i high stakes stolovima i cesto mi uopste nije jasno sta ti ljudi rade i zasto to rade u odredjenim spotovima. Cak mislim da su na mojim stolovima i da tako odigraju na mikro limitima da bi ih momentalno obelezio kao fisheve i uvek trazio kad krecem da igram. Ali u igrama koje oni igraju, protiv protivnika sa kojima igraju i uz dinamiku koja postoji na stolu, siguran sam da su to + EV potezi. To sto ja ni izbliza jos uvek nemam dovoljno znanja da razumem sta rade je neka druga prica.

• 0

MOZDA ...SU ALIENS-I PRAVILI OVAJ RNG!