Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * * - 3 Glasovi

FBI krenuo u ofanzivu na online poker

• Please log in to reply
147 replies to this topic

#136 spale

spale

Shark!

• Members
  • 498 Članci:
  • 135 thanks
  • Joined 29-November 10
  • Locationkv

Postavio 09 February 2012 - 10:34

Da je PokerStars soba broj 1 jeste, po svemu, ali mislim da stevanix nije nista pogresno rekao kada je napisao da imaju monopol, primer je kako su se poneli prema igracima sa 2+2 foruma kada su nedavno organizovali mass sitout nezadovoljni menjanjem strukture rejka i VIP programa, dali bi neka manja soba mogla da si priusti da se tako ponese prema svojim igracima?
Dakle slozices se da su najbolji, ali i da imaju monopol, ne iskazuju ga cesto u negativnom smislu ali eto kod tog primera sa igracima sa 2+2 se videlo da stvarno mogu da rade sta hoce.

pa znas kako, ja sam samo hteo da ukazem na to da ovde postoji mnogo mnogo post-ova negativne sadrzine po pitanju ps-a........nebitno dal je u pitanju monopol , namestanje , ukidanje (neregularnih ) naloga itd.......smatram da kad neko zeli da krene sa online pokerom i dodje na poker forum da bi se raspitao kako ,sta i gde ,steci ce pogresan utisak o ovoj poker sobi, posebno sto te "pocetnike" ni najmanje ne zanimaju rakeback i vip program u pocetku,posto je to nebulozno dok si na mikro limitima.....eto, na to sam pre svega hteo da skrenem paznju.....pozdrav
  • 0

#137 spale

spale

Shark!

• Members
  • 498 Članci:
  • 135 thanks
  • Joined 29-November 10
  • Locationkv

Postavio 09 February 2012 - 10:48

Kako se stvari odvijaju mislim da je to sada samo pitanje vremena, cak i da ne bude u martu.

ma nije meni ni do para , ni do rakeback-a, bas me bre briga za sve, OCU SAMO MOJU TAHICANKU DA VIDIM PONOVOOOOOOOOOO....moju srecicu, od kad sam nju stavio, sve je lepo krenulo.....
  • 0

#138 kolacar

kolacar

Bomb

• Members
  • 198 Članci:
  • 52 thanks
  • Joined 21-June 10

Postavio 10 February 2012 - 22:28

Za one koji igraju na Everleaf mrezi(Everleaf, Minted, ...)
Minted and Network “leafing” the US Market
  • 0

Zahvalili se 1 Član:
Rounder

#139 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4771 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-March 08
  • LocationBeograd

Postavio 28 February 2012 - 17:09

Nastavlja se kampanja: Bodog.com seized by Homeland Security

U pitanju je samo domen ali je ocigledno da ovi nemaju nameru da se zaustave na Starsu i Tiltu. Sada kada se otkuca www.bodog.com prvo se radi autumatska redirekcija na www.bodog.eu i konacno na www.bodog.co.uk.
  • 0

Zahvalili se 1 Član:
kolacar

#140 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4771 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-March 08
  • LocationBeograd

Postavio 29 February 2012 - 18:54

Nastavak Bodog drame: Federal Prosecutors Indict Bodog Founder

Ako neko slucajno ima pare na Bodog-u neka ih izvlaci sto pre.
  • 0

Zahvalili se 1 Član:
dekintoreto

#141 Zeromaker

Zeromaker

HardCor3 Grinder

• Members
  • 2803 Članci:
  • 936 thanks
  • Joined 08-June 10
  • LocationIndjija

Postavio 29 February 2012 - 19:00

Koliko ja vidim,mi za mesec dana necemo moci nigde da igramo :D
  • 0
Winners never quit and quitters never win!!!

#142 Rounder

Rounder

Maniac!

• SuperMod
  • 4771 Članci:
  • 2233 thanks
  • Joined 29-March 08
  • LocationBeograd

Postavio 29 February 2012 - 19:44

Defintivno izbegavaj sobe i mreze (izuzev Poker Stars) koje su pruzale usluge amerikancima. I Merge-u se crno pise.
  • 0

Zahvalili se 1 Član:
banebane

#143 kolacar

kolacar

Bomb

• Members
  • 198 Članci:
  • 52 thanks
  • Joined 21-June 10

Postavio 29 February 2012 - 20:32

Defintivno izbegavaj sobe i mreze (izuzev Poker Stars) koje su pruzale usluge amerikancima. I Merge-u se crno pise.

I Merge i Cake. Od svih ovih soba (mreza) Bodog je, po mom misljenju, najvise pokusao da se zastiti posle Black Friday, cak su u jednom trenutku najavili i povlacenje sa americkog trzista a vidimo kako su prosli.
  • 0

#144 banebane

banebane

Maniac!

• Members
  • 865 Članci:
  • 203 thanks
  • Joined 14-February 10

Postavio 29 February 2012 - 23:54

heh ja igram trenutno na merge iliti carbon pokeru ko za inat sinoc sednem na high stakes razz 5/10$ jebiga druge partije nije bilo a igraci isti kao i na mid stakes koji igram,jos ko za inat prosipalo me uzmem jedan monster 4way pot sa wheelom iliti nutsom A2345 gde je bilo jos i reraisovanja na predzadnjoj i zadnjoj karti.Kad got sam imao 7 high placali su me ponekad cak i sa T high kada sam blefirao zadnju kartu bacali su se svoje 9ke i 87...
Jebiga kad te ide onda te ide sta got odigrao

Izadjem u plusu sa stola oko 450$.Za sat vremena igre.Sad mi banka na Carbonu oko 650$,moracu sutra onaj jebeni dokument da skeniram i da im saljem sto pre da povucem dobar deo odande.
  • 1

#145 sodza111

sodza111

Novajlija

• Members
  • 1 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 06-August 13

Postavio 26 September 2013 - 14:29

nesljaka ni unibet j....ce im kevu!!!

• 0

#146 fanstebg

fanstebg

Maniac!

• Members
  • 620 Članci:
  • 387 thanks
  • Joined 27-March 12

Postavio 26 September 2013 - 17:16

nesljaka ni unibet j....ce im kevu!!!

Solid first post :D

• 0

Zahvalili se 1 Član:
Rounder

#147 dekintoreto

dekintoreto

Maniac!

• Members
  • 1047 Članci:
  • 186 thanks
  • Joined 27-August 08
  • LocationUzice

Postavio 26 September 2013 - 21:24

e uzmem jedan monster 4way pot sa wheelom iliti nutsom A2345 gde je bilo jos i reraisovanja na predzadnjoj i zadnjoj karti.Kad got sam imao 7 high placali su me ponekad cak i sa T high kada sam blefirao zadnju kartu bacali su se svoje 9ke i 87...

sve si nam reko..  :D

Ovaj članak je uredio dekintoreto: 26 September 2013 - 21:25

• 0
I check You die!

#148 banebane

banebane

Maniac!

• Members
  • 865 Članci:
  • 203 thanks
  • Joined 14-February 10

Postavio 01 October 2013 - 18:47

:) hehe odavno sam sa merga izvukao pare mada vidim da sljakaju nesmetano jos uvek u medjuvremenu sam uzeo neki freeroll i imao jos jedan cashout

• 0