Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Poker Srbija Liga: 7 turnira - mnogo šansi!

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
345 replies to this topic

#31 teabora

teabora

Bonus cleared!

• Members
  • 63 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 26-September 10

Postavio 05 November 2010 - 22:17

a da se vi solidarisete i svi posaljete po 0.5 i ja skupim 2.5 tako na bora PFC :D il nek mi neko objasni kako da uplatim preko moneybookersa, tj dal moze iz poste da se uplacuje da ne uzimam od keve karticu, nece dati ne veruje ovima na netu :D a s druge strane ja cu preko fotosopa odraditi licnu da im posaljem :D pozz
  • 0

#32 Zeromaker

Zeromaker

HardCor3 Grinder

• Members
  • 2803 Članci:
  • 936 thanks
  • Joined 08-June 10
  • LocationIndjija

Postavio 05 November 2010 - 22:23

Trebalo bi preko banke da moze,ali nisam siguran...
  • 0
Winners never quit and quitters never win!!!

#33 Injected96

Injected96

Bonus cleared!

• Members
  • 65 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 07-September 10

Postavio 05 November 2010 - 22:25

a da se vi solidarisete i svi posaljete po 0.5 i ja skupim 2.5 tako na bora PFC :D il nek mi neko objasni kako da uplatim preko moneybookersa, tj dal moze iz poste da se uplacuje da ne uzimam od keve karticu, nece dati ne veruje ovima na netu :D a s druge strane ja cu preko fotosopa odraditi licnu da im posaljem :D pozz

Dacu ti ja 2,5$ ako osvojis nesto vratices mi, ako ne nikom nista :)

EDIT: E jebiga,tek sam sad video da je minimalan transfer 10$,izgleda da ces morati da depozitujes :roll:

(You can choose a Gift Voucher with amount ranging between US $10 and $50 and you will be able to create a maximum of 10 gift vouchers per month to a maximum value of $500)
  • 0

#34 teabora

teabora

Bonus cleared!

• Members
  • 63 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 26-September 10

Postavio 06 November 2010 - 09:49

e jbg...al hvala :D a gde mogu da nadjem za moneybookers??tacnije jel ima na sajtu nesto o njemu ??
  • 0

#35 Injected96

Injected96

Bonus cleared!

• Members
  • 65 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 07-September 10

Postavio 06 November 2010 - 14:34

Ako oces da stavis deposit na svoj RedKings account ides ovako -

Ulogujes se u svoj RedKings profil,u gornjem redu videces pise CASHIER,kliknes na to,on ce te prebaciti na njihov sajt gde se nalazi cashier.Posle toga sa leve strane nadji Deposits (To ti je ispod Refeer a Friends),kliknes na to,posle toga ce te prebaciti na stranicu gde mozes da biras preko cega ces da depozitujes,kliknes na ovo prvo ako oces da depozitujes preko Moneybooker-a(videces njihov logo).
Posle toga ce ti izbaciti prozor gde pise: Ammount To Deposit: (tu upisi koliko evra/dolara oces da depozitujes),ispod toga ce pisati:Deposit Bonus Code,tu upisi ovo: SRBFIX40.
I to je to,kliknes DEPOSIT HERE on ce te prebaciti na moneybookers gde ces morati da se ulogujes i to je to :)
  • 0

#36 teabora

teabora

Bonus cleared!

• Members
  • 63 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 26-September 10

Postavio 06 November 2010 - 14:50

Ulogujes se u svoj RedKings profil,u gornjem redu videces pise CASHIER,kliknes na to,on ce te prebaciti na njihov sajt gde se nalazi cashier.Posle toga sa leve strane nadji Deposits (To ti je ispod Refeer a Friends),kliknes na to,posle toga ce te prebaciti na stranicu gde mozes da biras preko cega ces da depozitujes,kliknes na ovo prvo ako oces da depozitujes preko Moneybooker-a(videces njihov logo).
Posle toga ce ti izbaciti prozor gde pise: Ammount To Deposit: (tu upisi koliko evra/dolara oces da depozitujes),ispod toga ce pisati:Deposit Bonus Code,tu upisi ovo: MBWC1000.
I to je to,kliknes DEPOSIT HERE on ce te prebaciti na moneybookers gde ces morati da se ulogujes i to je to :)

hvala, ali jasno je meni to :D nego pitam za money bookers, da li moram na njega kes da stavim preko kartice, ili mogu da odem u postu i uplatim...( :D kao struju sto placem :D)
  • 0

#37 Injected96

Injected96

Bonus cleared!

• Members
  • 65 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 07-September 10

Postavio 06 November 2010 - 14:56

Posle toga ce ti izbaciti prozor gde pise: Ammount To Deposit: (tu upisi koliko evra/dolara oces da depozitujes),ispod toga ce pisati:Deposit Bonus Code,tu upisi ovo: MBWC1000.

hvala, ali jasno je meni to :D nego pitam za money bookers, da li moram na njega kes da stavim preko kartice, ili mogu da odem u postu i uplatim...( :D kao struju sto placem :D)

Ako nemas karticu,mozes depozitovati preko banke,saljes koliko oces para na njihov ziro racun:

Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: Commerzbank
City/Town: Frankfurt
SWIFT: COBADEFF
IBAN: DE23500400000581732500
Account currency: EUR, USD, GBP, CAD, JPY, SGD, HUF, AED, SAR, QAR, MAD, JOD, TND, OMR, RSD, RON
Reference: 16049122 Your user ID - MUST BE PROVIDED!
Proces traje od 2-5 dana.
  • 0

#38 SretoVas

SretoVas

Novajlija

• Members
  • 8 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-October 10

Postavio 06 November 2010 - 18:20

Nov sam u svemu ovome,tj nisam nikad igrao online poker.Voleo bih da ucestvujem u ovoj ligi,ali nemam karticu ali video sam da ima neki freeroll turnir na red kings pokeru.Pa ako bi neko hteo da mi malo detaljnije objasni kako da se prijavim na taj freeroll i ako slu?ajno nešto osvojim kako da se posle prijavim za ligu.Može i na pm da mi odgovori da ne bi smarao ostale.Hvala unapred.
  • 0

#39 DavyJones

DavyJones

Novajlija

• Members
  • 4 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 04-November 10

Postavio 06 November 2010 - 18:33

Prijavljujem se za ligu, nick na RK drciotti.
  • 0

#40 Zeromaker

Zeromaker

HardCor3 Grinder

• Members
  • 2803 Članci:
  • 936 thanks
  • Joined 08-June 10
  • LocationIndjija

Postavio 06 November 2010 - 19:22

Nov sam u svemu ovome,tj nisam nikad igrao online poker.Voleo bih da ucestvujem u ovoj ligi,ali nemam karticu ali video sam da ima neki freeroll turnir na red kings pokeru.Pa ako bi neko hteo da mi malo detaljnije objasni kako da se prijavim na taj freeroll i ako slu?ajno nešto osvojim kako da se posle prijavim za ligu.Može i na pm da mi odgovori da ne bi smarao ostale.Hvala unapred.

Malo si zakasnio u vezi freerollova posto su se vec odrzavali poslednja 2-3 meseca svakog ponedeljka,posle ove lige bi trebalo opet da pocnu.Sto se tice lige buy in je 2,5$+0.20
  • 0
Winners never quit and quitters never win!!!

#41 steve hitzic

steve hitzic

Maniac!

• V.I.P.
  • 1272 Članci:
  • 331 thanks
  • Joined 27-June 10

Postavio 06 November 2010 - 19:45

dobicemo shifre za upad na turnir?
  • 0
copy-paste je najveci izum u istoriji covecanstva

#42 ortodox1

ortodox1

Shark!

• Members
  • 493 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 07-June 10

Postavio 06 November 2010 - 19:50

dobicemo shifre za upad na turnir?

Ne, moracemo da je pogodimo :D

trebalo bi 24h pre pocetka, znaci sutra u 21:00

bar je tako bilo do sada
  • 0

#43 mitablesan

mitablesan

Maniac!

• Members
  • 1124 Članci:
  • 79 thanks
  • Joined 19-August 10
  • LocationNovi Sad

Postavio 06 November 2010 - 20:06

@zeromaker
uvek ima freerollova; ima u nedelju 1. mislim da je u 19h pocetak.
lozinku za taj ces najverovatnije videti na generalnom redkings chatu 10ak minuta pre pocetka...uvek neko okaci. ako ne, iskopiraj sifru turnira u google, pa search! iskoci svaki put...
fora je sto ces morati da peglas fisheve 3h najmanje za tih 3 dollara...
  • 0

#44 KaroAs

KaroAs

Bomb

• Members
  • 150 Članci:
  • 17 thanks
  • Joined 20-September 10

Postavio 06 November 2010 - 23:23

@zeromaker
uvek ima freerollova; ima u nedelju 1. mislim da je u 19h pocetak.
lozinku za taj ces najverovatnije videti na generalnom redkings chatu 10ak minuta pre pocetka...uvek neko okaci. ako ne, iskopiraj sifru turnira u google, pa search! iskoci svaki put...
fora je sto ces morati da peglas fisheve 3h najmanje za tih 3 dollara...

...a kao NAJELEGANTNIJE RESENJE pogledaj nas forum Multitable turniri->Low freerols >;-/
Tamo sam stavio lozinku jos pre dva dana, ali ponovicu i ovde:

Za Coinflip freerol koji pocinje sutra u 19h po nasem vremenu na RedKings-u,
lozinka je flipcoin.
  • 0

#45 Kuga

Kuga

Bonus cleared!

• Members
  • 53 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 13-September 08

Postavio 07 November 2010 - 05:20

a kad krece prijava za ligu, pochinje sutra..? :)
  • 0