Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija
* * * - - 4 Glasovi

Vucko018: Memoari, razmišljanja, a i poker naravno!

• Please log in to reply
2535 replies to this topic

#2536 Vucko018

Vucko018

Maniac!

• V.I.P.
  • 2932 Članci:
  • 288 thanks
  • Joined 15-February 07
  • LocationNis

Postavio 14 May 2020 - 17:35

Prodje i Djurdjevdanak HAJDUCKI SASTANTAK BRE !!! I VASILJIJE OSTROSKI ...  

I tako , prolaze dani ... ce prodje i ova kormona ovo ono sta vec ... 

Tezak neki dan dnas ... 30 stepeni leto skoro ...a omorina oblacno ... nego dobro nadjeo DANAS TIRAMISU SLADOLED KOJ TRAZIM JOS NA SNIZENJE :)  ... odmah 3 komada porodicno pakovanje da se ima za celo leto :D 

Ko nesto ovih zadnih 3-4 mesec pokusava i uspevam malo zdravije da zivim ... i ishrana a i ono nema vise okretanje dan za noc ..nego svako vece u 23-24h tako neko vreme leganje u krevet makra mi se ne spavalo ... citam neke knjige istrosike ...  tipa Srbski Viteski kod ... marko kraljevic , dusan silni ...despot stefan lazarevic ... od 23h ono kad gasim sve mob copm i tako ... citam po 20-30 min pa mi se prispava nekad duze ali sat navijen 8.45-9h ..plafon 9.20h ustajem ...  i ono videcemo trjudim se ta tako sto vise izdrzim da nametnem neki bio ritam taj ... 
Sad cu posto sam sve ove do turska osvajnja procitao da krenem od kad digostmo ustanak pa krece tu nesto neki Milan OBrenovic ovaj sto je od kenzevnine digo Srbiju na status opet Kraljevina ...polse 500 i jace godina da imamo opet Kralja i tako to ...mada ... evo mozda i sad imamo KRalja :)   

Igra se poker onako srednje dok bile ove karantin sitacije ovo ono ... sad kako se otvarmo malo slabije ali ono ... 

I tako ... 

Videcemo ide ... i nadamo se boljem !!! ...a valjda ce i da bude :) 

• 0
Sve je ...
Relativno ...