Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Maxi Liga: Oktobar - Decembar 2008

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
245 replies to this topic

#31 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 24 September 2008 - 08:55

Ovaj email od njih je nesto novo, bas me zanima sta ce biti. Jesi li stavio drugu email adresu prilikom otvaranja novog naloga?

Stavio sam drugu email adresu ali sam ostale podatke stavio iste (Ime, Prezime, Adresu...) pa su verovatno preko toga nasli, videcemo sta ce biti, ja sam juce malo igrao cash sa novog naloga i za sad je sve ok...
  • 0

#32 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 24 September 2008 - 09:03

Nije dugo trajalo... Kaze: This account is temporarily locked for security reasons. Please contact Customer Support for further assistance. Poslao sam im mail sad cu da vidim sta ce da mi odgovore...

Izgleda cu morati da otvaram opet novi nalog (cetvrti za dve godine :D)
  • 0

#33 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 24 September 2008 - 11:01

Ovako stoje stvari... Novi nalog mi ostaje a stari ce da mi obrisu sto meni i odgovara jer sam sve pare prebacio na novi... Vidimo se kad pocne liga ;)
  • 0
Raisy daisy!

#34 Pittsburgh

Pittsburgh

Maniac!

• Members
  • 837 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-October 07

Postavio 24 September 2008 - 11:02

Mislio sam da kontaktiram CD support pre nego sto uplatim pare da mi obrisu stari account,jer ga se iskreno ni ne secam.Sta mislite o tome?da li ce pristati?
  • 0
ALL-IN

#35 kalaba333

kalaba333

Novajlija

• Members
  • 3 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 25-September 08

Postavio 25 September 2008 - 19:40

Mene samo zanima koju vrstu kartice moram da imam da bi ostavio depozit na CD POKER-u, ja imam VISA ELECTRON i na njenoj poledjini nema nikakvih brojeva a u zahtevu mi traze da ukucam zadnja tri broja sa poledjine pa ako neko zna neka mi odgovori... Hvala
  • 0

#36 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 25 September 2008 - 21:16

Hmmm... Teshko... Visa electron je za placanje na POS terminalima u zemlji i inostranstvu (u zavisnosti od banke) i sa njom ne mogu da se vrshe internet transakcije. Da li imash Visa Classic karticu? Njom mogu da se rade internet placanja. Ukoliko nemash, onda ti je reshenje otvaranje Moneybookersa i uplata preko njega, a pare na Mb da ti poshalje neko ko vec ima tamo nalog, a ti da mu dash u keshu.
  • 0

#37 Vuk7777

Vuk7777

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-June 08
  • LocationNis

Postavio 26 September 2008 - 12:21

Sad trenutno nije moguce posto oni dozvoljavaju samo igracima koji su se prijavili preko nas.

Onda ce to biti problem.Probao sam aktivirati novi real money account i odbijen sam jer vec imam jedan odavno i vratili su me na stari sve sa podsetnikom o username-u.

Softver je vec bio deinstaliran ranije i sad ponovo instaliran ali me je sajt prepoznao po IP adresi ,ne vidim po cemu drugom.

Kreirati novi nalog sa chistog kompa. Bitno je da se nalog vodi na razlichitu email adresu.

Druga adresa je stavljena,pojam "cistog" kompa mi nije najjasniji...ako postoje neki patterni od cd pokera,kako ih prepoznati u kompu ?

Nije valjda resenje reinstalirati windows...na to nisam bas spreman...

mislim da ce ti to biti jedino resenje! ja inace igram na poker starsu, i tamo imam 9 naloga, svaki za po neku drugu zemlju da bi igrao freeroll-ove... :D i tamo sam mogao samo da otvorim novi nalog preko nekog drugog kompa ili nakon reinstalacije windows-a. pokusao sam i da sakrijem IP-adresu ali sve dzabe, nekako ipak provale da je vec otvaran profil...
  • 0

#38 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 26 September 2008 - 12:29

Chak i ko ima takvih problema, moze ukoliko zeli da kontaktira support uz zahtev za zatvaranjem starog accounta. Funkcionishe. ;)
  • 0

#39 Vuk7777

Vuk7777

Novajlija

• Members
  • 6 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-June 08
  • LocationNis

Postavio 26 September 2008 - 12:33

Otvorio sam novi nalog i stigao mi je mail od cdpokera u kome izmedju ostalog pise:

"Thank you for your interest in CDPoker. Our automated system has alerted us of a second account with details matching yours. Please note that we do not allow more than one account per person/household as stated in our Terms of Use/Terms and Conditions agreement.

Since we can only accept activity in the original account, any deposit you may have made in the second, duplicate account will be returned to you. Refunds will be made via your method of deposit or by a bank draft..."

E sad, ja sam uradio depozit pa videcemo sta ce da mi kazu. Ako mi vrate pare otvorcu nalog na kevu :)

Sta treba da im se napise u tom mailu za onih dodanih 20$?

Ovaj email od njih je nesto novo, bas me zanima sta ce biti. Jesi li stavio drugu email adresu prilikom otvaranja novog naloga?

A za dodatnih 20$ samo napises da si se prijavio preko PokerSrbije i da trebas da dobijes 20$ free.

Ma jes... sve bre to volovi... lazu bre...:)
Ja se prijavio preko Poker Srbije, pa me zvali telefonom, pa ja njih.... siti se napricali.... meni doso extra racun za telefon... :P ... a od 20% k.... malo...hehe
  • 0

#40 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationKopenhagen/Danska

Postavio 26 September 2008 - 13:22

Ma jes... sve bre to volovi... lazu bre...:)
Ja se prijavio preko Poker Srbije, pa me zvali telefonom, pa ja njih.... siti se napricali.... meni doso extra racun za telefon... :P ... a od 20% k.... malo...hehe

:lol: :lol: :lol:. Ja juce otvorio novi nalog i tip me odmah uhvati na chatu, te ovo te ono... Dadne mi 10$ i kad je vidio da sam ja uplatio samo rekao sretno za stolovima i nestao :roll: . Ja im posaljem email u vezi ovih 20$, a oni mi kazu posto su mi vec dali 10$ samo mogu dobiti jos 10$ :D. Ono sto je najvaznije nisu me smarali sto vec imam nalog tamo :)
  • 0

#41 SVD

SVD

Shark!

• Members
  • 224 Članci:
  • 31 thanks
  • Joined 24-September 08
  • LocationНиш

Postavio 26 September 2008 - 14:05

Pozdrav svima,
registrovao sam se za ligu ali meni acc tamo nije u CPR********* formatu, na CD poker sam inace otisao preko no deposit bonusa sa banera na ovom sajtu ali posto je sve to islo preko "3th party" tj poker skole neznam dali me tamo vode pod vasim referal brojem. User name mi je ostao isti kao i u poker skoli nisam dobio taj CPR******** nadam se da nece biti problema.
  • 0

#42 Pittsburgh

Pittsburgh

Maniac!

• Members
  • 837 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-October 07

Postavio 26 September 2008 - 20:23

Ja sam ih pitao za to kazu da ne moze.Sta cu.Ako se odlucim da igram otvoricu na nekog drugog!
  • 0
ALL-IN

#43 SVD

SVD

Shark!

• Members
  • 224 Članci:
  • 31 thanks
  • Joined 24-September 08
  • LocationНиш

Postavio 27 September 2008 - 17:25

Jel ok da se ja registrujem tamo sa cistog kompa i tvorim nalog na Drugo ime "Peric Pera" i sve to tako sredim, a da se ovde normalno prijavim sa tim acc#. Stvar je sto to ime tamo i ime na forumu nece da se slazu, a trulo mi je da otvaram falsh nalog na forumu nije fazon stvarno.
Ukratko pitanje je jel mogu da se prijavim sa tim acc iako je drugo ime?
  • 0

#44 SVD

SVD

Shark!

• Members
  • 224 Članci:
  • 31 thanks
  • Joined 24-September 08
  • LocationНиш

Postavio 27 September 2008 - 17:27

Ponekad sam sebe zadivim kad lupnem neku glupost :))))) sad sam vido da se u pristupnici forumu nigde ne trazi ime :))
  • 0

#45 richard

richard

V.I.P.

• Members
  • 716 Članci:
  • 16 thanks
  • Joined 13-May 07
  • LocationDORCOL

Postavio 27 September 2008 - 17:43

:D :idea: :D
  • 0