Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Maxi Liga: Oktobar - Decembar 2008

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
245 replies to this topic

#16 VeGa

VeGa

Shark!

• Members
  • 310 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 14-August 08

Postavio 11 September 2008 - 10:33

Onda ce to biti problem.Probao sam aktivirati novi real money account i odbijen sam jer vec imam jedan odavno i vratili su me na stari sve sa podsetnikom o username-u.

Softver je vec bio deinstaliran ranije i sad ponovo instaliran ali me je sajt prepoznao po IP adresi ,ne vidim po cemu drugom.

Ne verujem da je po IP adresi...osim ako nemas staticnu IP adresu....

Druga adresa je stavljena,pojam "cistog" kompa mi nije najjasniji...ako postoje neki patterni od cd pokera,kako ih prepoznati u kompu ?

Nije valjda resenje reinstalirati windows...na to nisam bas spreman...

Takodje sumnjam da mora da se reinstalira Win.....ako si vec imao instaliran software verovatno pri deinstalaciji ostanu neki patrljci u registry koje bi morao rucno da uklanjas. Predpostavljam da se nova instalacija vezuje za njih i da ti zato javlja da si vec imao instaliran program. E sad pokusacu da nadjem neko resenje (ili na internetu ili ovako) pa javljam
  • 0

#17 Igor

Igor

Nije fish!

• Members
  • 34 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 24-December 07

Postavio 11 September 2008 - 12:51

kad je zadnji dan prijave za novu ligu?
  • 0

#18 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07
  • LocationKonjarnik Republika

Postavio 11 September 2008 - 15:16

Ma samo instalirajte od ortaka i to je to, ja sam instalirao na svom lap topu na kom nikad nije bio igran cd poker i koristio sam iste podatke tako da moze...
  • 0

#19 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07

Postavio 11 September 2008 - 15:33

Koliki ce biti buy inovi za turnire? Isto kao pre 5 dolara ili cemo malo da posolimo i da povecamo ulaz?
  • 0

#20 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationKopenhagen/Danska

Postavio 11 September 2008 - 20:09

a,ja jesam skinuo cd preko ps-a, al davno...jel mogu isti nalog iskoristim ili mora sve opet?

Ne moras otvarati novi, moze sa starim.

Sto se tice otvaranja novog naloga na CD pokeru za one koji vec imaju nalog, Rastko je fino rekao vec u trecem postu ove teme "Kreirati novi nalog sa chistog kompa. Bitno je da se nalog vodi na razlichitu email adresu". Znaci vazno je samo instalirati na kompu koji do sada nije imao instalaciju cd pokera.

Rok prijave za ligu nije ogranicen i igraci se mogu prijavljivati i u toku lige.

Buy in ce kao i u prosloj ligi za vecinu turnira biti 5$, samo sto ce ovaj put za jedan turnir u mjesecu biti 10$.
  • 0

#21 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07

Postavio 11 September 2008 - 20:38

A gde nam je Paja, nema ga na forumu vec duze vreme, nemoj posle da mi se pojavi pred ligu da nam uzme sve pare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

#22 Igor

Igor

Nije fish!

• Members
  • 34 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 24-December 07

Postavio 12 September 2008 - 08:24

a možete da mi prevedete ono sam najbitnije o ligi jer ja neznam ?irilicu :oops:
  • 0

#23 Igor

Igor

Nije fish!

• Members
  • 34 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 24-December 07

Postavio 12 September 2008 - 08:29

koliko sam shvatio igraju se turniri od 10 mjeseca do 12 mjeseca, svi po 5$ buy in ,neki ¸10$ i onda po plasmanu od prvih 16 neki idu u A finale a neki u B finale, još nešto bitno? freeroll? upad za ligu netreba platit? ako sam igrao prije betadvice ligu mogu sad se registrirat ponovno na novom kompu si istim podacima i drugom email adresom i ne?e biti problema?
  • 0

#24 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 12 September 2008 - 09:15

A gde nam je Paja, nema ga na forumu vec duze vreme, nemoj posle da mi se pojavi pred ligu da nam uzme sve pare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To je njegov stil - Dosao je tiho i usao u legendu :lol:
  • 0

#25 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 12 September 2008 - 09:29

koliko sam shvatio igraju se turniri od 10 mjeseca do 12 mjeseca, svi po 5$ buy in ,neki ¸10$ i onda po plasmanu od prvih 16 neki idu u A finale a neki u B finale, još nešto bitno? freeroll? upad za ligu netreba platit? ako sam igrao prije betadvice ligu mogu sad se registrirat ponovno na novom kompu si istim podacima i drugom email adresom i ne?e biti problema?

Igra se 9 kvalifikacionih turnira od 6. Oktobra do 1. Decembra. Vecina turnira ce imati buy in 5$ i jednom mjesecno 10$. Nakon toga prvih 6 igrace igra A finale/freeroll sa nagradnim fondom od 1375$, dok sljedecih 10 igraca (od 7. do 16. mjesta) igra B finale/freeroll sa nagradnim fondom od 340$.

Upada za ligu nema, ali ako je neko voljan da da nesto dobro je dosao ;).

ako sam igrao prije betadvice ligu mogu sad se registrirat ponovno na novom kompu si istim podacima i drugom email adresom i ne?e biti problema?

Nikakvih problema nece biti, i to je nacin da se otvori novi nalog na CD pokeru u slucaju da vec imas nalog.
  • 0

#26 vets

vets

Shark!

• Members
  • 278 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 23-November 06
  • LocationBeograd

Postavio 12 September 2008 - 14:49

Zanima me ako otvorim nov nalog da li cu moci da igram i koristim cash na starom nalogu.. :roll:
  • 0
Listen very carefully, i shell say this only once...

#27 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 12 September 2008 - 21:27

Zanima me ako otvorim nov nalog da li cu moci da igram i koristim cash na starom nalogu.. :roll:

To stvarno ne znam, ali je najjednostavnije da izbacis pare sa starog i prebacis na novi, i rijesio si taj problem :).
  • 0

#28 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 23 September 2008 - 19:05

Otvorio sam novi nalog i stigao mi je mail od cdpokera u kome izmedju ostalog pise:

"Thank you for your interest in CDPoker. Our automated system has alerted us of a second account with details matching yours. Please note that we do not allow more than one account per person/household as stated in our Terms of Use/Terms and Conditions agreement.

Since we can only accept activity in the original account, any deposit you may have made in the second, duplicate account will be returned to you. Refunds will be made via your method of deposit or by a bank draft..."

E sad, ja sam uradio depozit pa videcemo sta ce da mi kazu. Ako mi vrate pare otvorcu nalog na kevu :)

Sta treba da im se napise u tom mailu za onih dodanih 20$?
  • 0

#29 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 24 September 2008 - 08:24

Otvorio sam novi nalog i stigao mi je mail od cdpokera u kome izmedju ostalog pise:

"Thank you for your interest in CDPoker. Our automated system has alerted us of a second account with details matching yours. Please note that we do not allow more than one account per person/household as stated in our Terms of Use/Terms and Conditions agreement.

Since we can only accept activity in the original account, any deposit you may have made in the second, duplicate account will be returned to you. Refunds will be made via your method of deposit or by a bank draft..."

E sad, ja sam uradio depozit pa videcemo sta ce da mi kazu. Ako mi vrate pare otvorcu nalog na kevu :)

Sta treba da im se napise u tom mailu za onih dodanih 20$?

Ovaj email od njih je nesto novo, bas me zanima sta ce biti. Jesi li stavio drugu email adresu prilikom otvaranja novog naloga?

A za dodatnih 20$ samo napises da si se prijavio preko PokerSrbije i da trebas da dobijes 20$ free.
  • 0

#30 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 24 September 2008 - 08:32

Kad se prijavljujete za ligu MORATE napisati tacan username u polju "CD POKER USERNAME (CPRxxxxxxxx)". Mi CD Pokeru trebamo poslati listu igraca (usernames) koji su se prijavili preko nas, oni provjeravaju i odobravaju ucesce u ligi. Svaki netacan username nece moci igrati u ligi jer ce biti nepostojeci. Svi oni koji su napisali netacne nek ponove prijavu sa tacnim username-om.
  • 0