Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Maxi Liga: Oktobar - Decembar 2008

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
245 replies to this topic

#241 misirac

misirac

Nije fish!

• Members
  • 31 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 08

Postavio 09 December 2008 - 00:13

svaka cast svim ucesnicima i hvala na lepom druzenju u ligi i na lepoj igri svima pa se vidjamo sledece godine puno srece svima.
uh jos sanjam one 88 :)
  • 0

#242 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationKopenhagen/Danska

Postavio 09 December 2008 - 00:27

Svaka cast na osvajanju B Finala Srki !!!
Bio si short stack u jednom momentu kad vas je ostalo 4-5 i bio sam ubjedjen da ispadas uskoro, kad ono ti osvoji turnir :).
Vas HU je bas bio povuci potegni, koliko ste imali all inova bilo je pravo zanimljivo :D.

Cestitke svima jos jednom!!!
  • 0

#243 vets

vets

Shark!

• Members
  • 278 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 23-November 06
  • LocationBeograd

Postavio 09 December 2008 - 13:05

Ja sam mislio da cu dobiti 20$....bar tako pise na liga stranici za sve ucesnike B finala ....a mozda i ne :roll:
  • 0
Listen very carefully, i shell say this only once...

#244 kokanidja

kokanidja

Maniac!

• Members
  • 532 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 11-February 07
  • Locationmala soba, tri sa tri...

Postavio 09 December 2008 - 13:16

A sta ove pare ne mogu da se podignu nego su dobijene u vidu bonusa ?????? Da bih ocistio ovih 250 dolara ima da se otelim posteno, kakav imaju zajeban bonus sistem

Thank you for accepting a recent promotional offer and receiving a bonus because of it. We understand you now wish to cash-out your winnings. Unfortunately, we are unable to process your request until you comply with our promotional bonus policy by wagering on appropriate games. For further information regarding our bonus policy. For Terms and Conditions please use this link
  • 0

.........................................................................................................................

#245 kokanidja

kokanidja

Maniac!

• Members
  • 532 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 11-February 07
  • Locationmala soba, tri sa tri...

Postavio 09 December 2008 - 13:46

A sta ove pare ne mogu da se podignu nego su dobijene u vidu bonusa ?????? Da bih ocistio ovih 250 dolara ima da se otelim posteno, kakav imaju zajeban bonus sistem

Thank you for accepting a recent promotional offer and receiving a bonus because of it. We understand you now wish to cash-out your winnings. Unfortunately, we are unable to process your request until you comply with our promotional bonus policy by wagering on appropriate games. For further information regarding our bonus policy. For Terms and Conditions please use this link

+ mi nije jasno zasto su mi odbili celu isplatu kad sam imao i svojih para koje sam sam uplatio. A ovaj online support se ce do NOve javiti
  • 0

.........................................................................................................................

#246 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 09 December 2008 - 16:39

Ja sam mislio da cu dobiti 20$....bar tako pise na liga stranici za sve ucesnike B finala ....a mozda i ne :roll:

Svi na Finalu B koji su zavrshili od 10.-4. mesta, takodje meni na PM svoj Moneybookers email. Molim sa punim imenom i prezimenom i nickom na CD-u. Hvala.

Kad bi chitao sve, mozda ne bi postavio ovo pitanje, a? 8)
  • 0