Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Maxi Liga: Oktobar - Decembar 2008

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
245 replies to this topic

#1 Pittsburgh

Pittsburgh

Maniac!

• Members
  • 837 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-October 07

Postavio 06 September 2008 - 23:27

A sta da radimo mi koji smo uzeli no deposit bonus?Ja se iskreno vise i ne secam nicka.A zeleo bih da igram ligu!!!Bagrade su extra+ igra mi se sa vama za ovako mali kes.
  • 0
ALL-IN

#2 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 07 September 2008 - 09:01

I mi koji na CDPokeru imamo nalog od ranije?
  • 0

#3 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 07 September 2008 - 11:46

Kreirati novi nalog sa chistog kompa. Bitno je da se nalog vodi na razlichitu email adresu.
  • 0

#4 nbsoft

nbsoft

Nije fish!

• Members
  • 35 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 26-July 08

Postavio 07 September 2008 - 20:46

Ima li nedje vise informacija o ligi, posto nisam regovan ni na CDPoker niti igrao ligu ranije...ZaFaljujem :D
  • 0

#5 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 07 September 2008 - 21:40

Kao i uvek na http://pokersrbija.com/liga.php
  • 0

#6 euro72

euro72

Maniac!

• V.I.P.
  • 689 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 09-April 07
  • LocationBeograd

Postavio 09 September 2008 - 20:17

Lige su sve jace a i B finale kao ideja je u principu jako dobra.
I u odnosu na prethodne,ovaj sajt na kojem ce se igrati je ponajbolji i najprijatniji.
Ovo se iskljucivo odnosi na tehnicke uslove za igru i ambijenta,sve ostalo:bonusi,igraci,turniri ne doticu se ove ocene o sajtu...
Igrao sam na tom sajtu ranije krace vreme,ali iako nisam postao stalni igrac zbog drugih izazova ,nosim pozitivne utiske.

Inace,ako se nastavi ovakav trend rasta i razvoja,mozda cemo vec za par godina(nek bude i 3,4) moci ,da direktno sa ovog foruma finansiramo svojim ucescem u "domacoj" ligi,odlazak nekog igraca i na sam WSOP !

Uz par sponzora to nije nimalo nerealna ideja a iz ugla foruma od pre godinu i nesto dana,predstavljalo bi fantastican napredak.
  • 0

#7 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07
  • LocationKonjarnik Republika

Postavio 10 September 2008 - 01:53

Inace,ako se nastavi ovakav trend rasta i razvoja,mozda cemo vec za par godina(nek bude i 3,4) moci ,da direktno sa ovog foruma finansiramo svojim ucescem u "domacoj" ligi,odlazak nekog igraca i na sam WSOP !

Uz par sponzora to nije nimalo nerealna ideja a iz ugla foruma od pre godinu i nesto dana,predstavljalo bi fantastican napredak.

Ja isto mislim da ce se to desiti jer to i nije toliko tesko odraditi, trenutno da, ali kada bude bilo vise igraca i malo jacih, to ce sigurno biti moguce... Isto tako mislim da ce u ne tako dalekoj buducnosti i neki live klub (verovatno Meridian) to isto uraditi...
  • 0

#8 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationKopenhagen/Danska

Postavio 10 September 2008 - 08:43

To za WSOP ce biti izvodljivo sigurno, i mi se nadamo da nece trebati jos 3-4 godine za tako nesto :) . Naravno da sve zavisi od broja igraca u ligi i samog broja igraca prijavljenih na odredjeni sajt preko nas. Sto veci broj vece su sanse za sponzorat.

A sto se tice live klubova... pa mene cudi ta to jos niko nije uradio
  • 0

#9 Dusan Tajsic

Dusan Tajsic

Bonus cleared!

• Members
  • 55 Članci:
  • 3 thanks
  • Joined 18-May 08
  • LocationBeograd

Postavio 10 September 2008 - 10:23

Ja kao novopeceni :lol: clan foruma nisam nesto puno strucan,ali ako smem da primetim... :? :? :? Po mom misljenju liga,uopste kao ideja je SUPER stvar (onaj koji ju je prvobitno smislio...svaka mu se dala!!! :worthy: ) zato sto ima za cilj,kako napredovanje u igri,tako i samo nadmetanje,druzenje i zblizavanje igraca iz Srbije (i okoline)!!!
Mislim da je realno za ocekivati da ce u novoj ligi ucestvovati bar 10-ak% igraca sa foruma,jer koliko vidim forum je u zadnje vreme poceo dosta da se siri sto se tice broja clanova i sada ima preko 600!!! Ukoliko bi se napredak nastavio smatram da bi bilo realno ocekivati da za 1-2 godine forum uspe da odrzi par velikih turnira za svoje clanove,tipa neki freeroll ili turnir sa 500,600 igraca gde bi mogli da ubacimo i neku zagarantovanu sumu!?! Euro lepo rece da bi bilo realno ocekivati da za 3,4 godine uspemo da posaljemo nekog igraca na WSOP i ja se u potpunosti slazem sa njim;sto da ne!!! Uz malo truda nista nije nedostizno!!! :)
Eto toliko od mene i nadam se da nisam smorio!?! :D
p.s. videcu da se i ja ubacim u ligu,ali tesko posto idem na more i pocinje mi faks,ono brucos i tako to!!! :lol: :lol: :lol:
  • 0

#10 gorki02

gorki02

Shark!

• Members
  • 333 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-April 07
  • LocationBec

Postavio 10 September 2008 - 12:07

To za WSOP ce biti izvodljivo sigurno, i mi se nadamo da nece trebati jos 3-4 godine za tako nesto :) . Naravno da sve zavisi od broja igraca u ligi i samog broja igraca prijavljenih na odredjeni sajt preko nas. Sto veci broj vece su sanse za sponzorat.

A sto se tice live klubova... pa mene cudi ta to jos niko nije uradio

ZASTO 3-4 godine, to je sada isto izvodljivo, samo treba stvoriti koncept .....

recimo neki mali buy in i nedeljna liga da se igra, a lova se cuva za kraj ...

pa tako recimo 3 mjeseca pa kad se skupi odredjena svota, onda recimo starta sledeca liga po istom sistemu, i sve tako dok se neskipi recimo 6 pobjednika, koji ce igrati za WOSP paket ....

nesto u tom smislu bi se moglo napraviti ....

tako da bi mi sami sebi kroz ligu finansirali taj paket, a ako nije dovoljno za Main Event, onda za neki sporedni makar ....

uglavnom siguran sam da je izvodljivo ....

samo ako ima volje ....
  • 0

#11 Hico

Hico

Čisti bonus...

• Members
  • 42 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 12-January 07

Postavio 10 September 2008 - 22:08

jel postoji mogucnost da mi koji imamo nalog od ranije igramo sa tim nalogom jer mi glupo da otvaram novi samo da bih igrao ligu posto cu paralelno sa ligom igrati i cash stolove pa da ne bih prebacio pare i jebavao se i bla bla bla... :)
  • 0

#12 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationKopenhagen/Danska

Postavio 11 September 2008 - 00:12

jel postoji mogucnost da mi koji imamo nalog od ranije igramo sa tim nalogom jer mi glupo da otvaram novi samo da bih igrao ligu posto cu paralelno sa ligom igrati i cash stolove pa da ne bih prebacio pare i jebavao se i bla bla bla... :)

Vec smo pitali CD Poker u vezi toga i ovako stvari stoje:

Sad trenutno nije moguce posto oni dozvoljavaju samo igracima koji su se prijavili preko nas. Dal' ce ipak popustiti pred pocetak lige nisam siguran, ali po njihovim reakcijama vjerovatno da nece.
  • 0

#13 richard

richard

V.I.P.

• Members
  • 716 Članci:
  • 16 thanks
  • Joined 13-May 07
  • LocationDORCOL

Postavio 11 September 2008 - 03:25

a,ja jesam skinuo cd preko ps-a, al davno...jel mogu isti nalog iskoristim ili mora sve opet?
  • 0
I kada ne budes prvi ti,i kada se cuju zvizduci. I tada cu Partizane znaj. Da te volim ja!
Postavljena slika

#14 euro72

euro72

Maniac!

• V.I.P.
  • 689 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 09-April 07
  • LocationBeograd

Postavio 11 September 2008 - 08:34

Sad trenutno nije moguce posto oni dozvoljavaju samo igracima koji su se prijavili preko nas.

Onda ce to biti problem.Probao sam aktivirati novi real money account i odbijen sam jer vec imam jedan odavno i vratili su me na stari sve sa podsetnikom o username-u.

Softver je vec bio deinstaliran ranije i sad ponovo instaliran ali me je sajt prepoznao po IP adresi ,ne vidim po cemu drugom.

Kreirati novi nalog sa chistog kompa. Bitno je da se nalog vodi na razlichitu email adresu.

Druga adresa je stavljena,pojam "cistog" kompa mi nije najjasniji...ako postoje neki patterni od cd pokera,kako ih prepoznati u kompu ?

Nije valjda resenje reinstalirati windows...na to nisam bas spreman...
  • 0

#15 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 11 September 2008 - 10:23

Verovatno je najsigurnije resenje da se nalog otvori sa nekog kompa na koji CDPoker nije nikada bio instaliran i naravno registruje nalog na novu email adresu. Posle toga ne bi trebalo da ti pravi problem s koje god IP adrese da igras... Mada, sad mi pade nesto drugo na pamet, moras da upises i ostale svoje podatke, moguce je da i to proveravaju pa se poklope sa drugim nalogom... Probacu ovih dana da to odradim od ortaka, posto i ja imam vec nalog od ranije, pa javljam sta je bilo.
  • 0
Raisy daisy!