Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Turnir #5 (2.Jun 2008)

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
14 replies to this topic

#1 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07
  • LocationKonjarnik Republika

Postavio 02 June 2008 - 19:53

ARE YOU READY TO RUMMMMMMMMMBLEEEEE!!!!?????

8)

Ajde bre stekare gde ste samo nas 23 za sada prijavljeno, koje poene ja da uzmem za prvo mesto sada? :lol:
  • 0

#2 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07
  • LocationKonjarnik Republika

Postavio 02 June 2008 - 20:33

Jbg, izervirao sam se i gurnuo namerno all in, pa sta bude bude...
  • 0

#3 Pittsburgh

Pittsburgh

Maniac!

• Members
  • 837 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-October 07

Postavio 02 June 2008 - 20:58

Jbg.Jel si se iznervirao zbog onog mog all-ina sa AK kad sam gurnuo na turnu?Znam da nije bas najbolji potez ali sam smatrao to ispravnom odlukom u tom trenutku jer sam mislio da si flush draw,a ako me call-ujes i izadje boja meni ostaje premalo.Bolje ovako da te oteram.
  • 0
ALL-IN

#4 Nehemije

Nehemije

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 17-June 07

Postavio 02 June 2008 - 21:10

ja oped ispade na dve osmice (treci turnir za redom), ja taj all in u principu nikad ne igram ali kad moram moram. Kolnuo me neki macor sa dve desetke i ode mast u propast

Pocela da me smara ova liga, prvo sto nemam srece a drugo ovi blindovi mi zestoko idu na zivce, rastu bre ko blesavi....
  • 0

#5 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 02 June 2008 - 21:25

Ja se do ispadanja nisam oporavio od ruke u kojoj sam imao AQ na cutoff, 3-4 limpera po 100, ja dižem do 400, svi bacaju sem Shonnan-a koji ide all in još 700 i nešto preko sa 22 i ja ga ispratim, na flopu J, 2, Q, dalje nije bitno... Ostao sam u tom trenutku na 800 ?ipova i mada sam posle dobio jedan all-in sa 88 vs A8s do kraja nisam dobijao nikakve karte, sve sitno i offsuit, na kraju sam kod blindova 150/300 gurnuo mojih bednih 600 i nešto ?ipova sa 75s i završio dvanaesti. Bi?e bar koji bod. :wink:
  • 0
Raisy daisy!

#6 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 02 June 2008 - 21:31

Pocela da me smara ova liga, prvo sto nemam srece....

Šta ?e ti sre?a kad imaš znanje? Citira?u te:

de ste misevi, debitant vas sve preslisao
koliko sam dobar nisam ni sam znao........

:D :D :D

A što se ti?e blajndova, i meni se ?ini da rastu brzo ali sad sa po?etnih 2000 je prihvatljivije.
  • 0
Raisy daisy!

#7 Nehemije

Nehemije

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 17-June 07

Postavio 02 June 2008 - 22:06

Ja mislim da imam znanje ali ova struktura blindova ne odgovara mom stilu, moram malo da promenim taktiku na slede?em turniru

a to za miseve sam rekao posle prvog turnira onako iz zajebancije, ali naravno da imao srece na tom turiru jer mi se puno puta desilo da kad je neko bio jak a ja sam bio jaci, tipa neko ima QQ ja KK, neko ima 10 10 ja JJ i tako sam se par puta duplirao ostalo je bilo stvar rutine
  • 0

#8 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 02 June 2008 - 22:16

E ako si me uzeo Marko - svaka ti dala!
Pitsburgh i Belacewic ostali u HU!
  • 0

#9 mighty serb

mighty serb

V.I.P.

• V.I.P.
  • 312 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 27-August 07
  • LocationGroningen

Postavio 02 June 2008 - 22:26

lepo odigrano Marko, dobre karte u pravom trenutku i dobar timing.
Svaka cast
  • 0

#10 Pittsburgh

Pittsburgh

Maniac!

• Members
  • 837 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-October 07

Postavio 02 June 2008 - 22:40

Zadovoljan sam svojom igrom sem dve ruke,ali sam ih srecom dobio.Oba puta sa bio 30-70.Jedna je kad sam sa KQ calova- all-in ali sam ja pre toga radio raise i kostalo me je jos toliko koliko sam raise-ovao,a druga je u HU kad sam imao srece sa A2 protiv AJ.Mislio sam da je covek KQ,KJ,a nisam verovao da ima A il irucni par,zato sam gurao all-in i izasla mi je 2.Srecna ruka po mene stvarno.Ostatak kako sto rece mighty dobre karte i dobar timing.KingMix iskritikovao sam te tamo,iskrtikovacu i sad tvoj potez over the top sa 88!!!Tad si trebao samo da platis i kad ja zabodem trips na flopu da ja betujem ili mozda cak i uradim check ali takav monster ne treba chekirati.Ovako si omogucio belewcevic da ostane ziv i udje u HU,koji je na moju srecu,a njegovu nesrecu izgubio!!Pozdrav
  • 0
ALL-IN

#11 euro72

euro72

Maniac!

• V.I.P.
  • 689 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 09-April 07
  • LocationBeograd

Postavio 02 June 2008 - 22:57

10. mesto je apsolutno nedovoljno za neka veca dostignuca u ovoj ligi ali ok...Zbog zarade zaista ne ucestvujem,iako je zelje i entuzijazma za sto boljim rezultatom bilo.
Ne mislim da se vadim na to da MTT nije moja specijalnost jer sam igrao puno sati na njima i pravila igre za MTT mi sigurno nisu tajna...
Ocenjujuci 5 turnira do sad ,samo na jednom mogu reci da sam divljao i ispao zasluzeno,na proslom,dok u prva tri sam imao "pratece" probleme koje ni ne zelim vise da ponavljam.
Ovaj poslednji ...rejznuo sam sa AJ (3xbb ako se dobro secam),a bivao placen sa QJs(cuvenih QJ) ...i kao apsolutni favorit pre izbacivanja flop karti gledam na stolu 3 karte u boji-ispostavilo se na kraju za fles protivnika.(3 sitne)
Dodatak plus je taj da sam drzao keca u istoj boji i za ostatak cipova bio prinudjen da igram all-in draw koji nije izasao.
Kad me neko veoma loose isprati i biva mnogo srecan na flopu mogu samo da se nerviram ali sebi nemam sta da zamerim.
Naravno,ne predajem se ali bez dovoljno srece narocito u MTT ne moze se nista.
Sto se tice odnosa chipova i rasta blajnda..dosta je bilo komotnije ovako igrati,ali 3000 chipova za 10 minuta je prava stvar,narocito jer broj igraca nije 2000 pa da dugo traje, nego 25-40
  • 0

#12 Pittsburgh

Pittsburgh

Maniac!

• Members
  • 837 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-October 07

Postavio 02 June 2008 - 23:26

I a mnogo je bolji turnir kad imamo 2000 cipova na pocetku.Al kakav je bio final table.Za sat vremena 45 minuta mislim da je ispalo maximum 2-3 igraca,posle kad smo usli in te money islo je mnogo brze.Rale ne moze uvek da se dobija coin flip protiv mene. :lol:
  • 0
ALL-IN

#13 KingMik

KingMik

Fish?

• Members
  • 24 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 23-March 08

Postavio 03 June 2008 - 01:15

KingMix iskritikovao sam te tamo,iskrtikovacu i sad tvoj potez over the top sa 88!!!Tad si trebao samo da platis i kad ja zabodem trips na flopu da ja betujem ili mozda cak i uradim check ali takav monster ne treba chekirati.Ovako si omogucio belewcevic da ostane ziv i udje u HU,koji je na moju srecu,a njegovu nesrecu izgubio!!Pozdrav

Da ponovim i da se dopunim. Prihvatam kritiku.
Belewcevic je bio u situaciji da je morao da igra all in, mene nije puno kostalo, stavio sam ga na slabu ruku, a hteo sam da odbijem pactka ako ne gresim. Nisam razmisljao na tvoj nacin, kolektivno izbaciti short stack-a.. priznajem to bi bila prava taktika u tom trenutku. Ne znam samo sto tebe to toliko mori kad nisi osetio posledice moje pogresne odluke... kao neki drugi... npr. ja! :wink:
  • 0

#14 vekcarje

vekcarje

Nije fish!

• Members
  • 32 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 12-January 08
  • Locationbg

Postavio 03 June 2008 - 10:52

E fino ljudi... ja sam u velikoj guzvi, sutra ujutru idem na duzi put tako da nisam siguran da li cu i danas moci da se igram...

Koji bedak :(
  • 0

#15 mighty serb

mighty serb

V.I.P.

• V.I.P.
  • 312 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 27-August 07
  • LocationGroningen

Postavio 03 June 2008 - 14:32

koliko ja znam danas se i neigra. Tek sledeceg ponedeljka je sledeci turnir.
  • 0