Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Turnir #3 (26. Maj 2008)

• Zaključana tema Ova tema je zaključana
15 replies to this topic

#1 vekcarje

vekcarje

Nije fish!

• Members
  • 32 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 12-January 08
  • Locationbg

Postavio 26 May 2008 - 19:40

se zagrejavate?

evo sad sam isao all in sa QQ sa 20$ i pozove me covek sa AA. Ali video me je onaj gore i izadje mi damica na flopu :))
  • 0

#2 Nehemije

Nehemije

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 17-June 07

Postavio 26 May 2008 - 19:58

se zagrejavate?

evo sad sam isao all in sa QQ sa 20$ i pozove me covek sa AA. Ali video me je onaj gore i izadje mi damica na flopu :))

o pa to je moj drugar sa HUB-a

ja uzeo 15 dolara zadnjih pola cuke

a pre par sati puknem all na FT sa KK od AK i to ovaj majstor nije dobio keca nego boju, doslo mu 4 herca, a imao je K herc

popizdeo sam
  • 0

#3 vekcarje

vekcarje

Nije fish!

• Members
  • 32 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 12-January 08
  • Locationbg

Postavio 26 May 2008 - 20:09

ok

Definitivno povlacim sve lepo sto sam rekao o Raletu. Mrzim tog coveka :)))))

Ovaj put bio sam prvi od pozadi. Za one koje ne znaju moj KK je naleteo na Rastkove QQ, sa jednom lepom damicom na flopu. A Rastko je dziber najveci. Kad sam betovao flop, pustio on da tece vreme, verovatno pevusi nesto, cese jajca, i kao pozove u poslednjoj sekundi moj bet. Tefinitivno tezak call, nema sta.

bar si mi namamio osmeh na lice :)
  • 0

#4 euro72

euro72

Maniac!

• V.I.P.
  • 689 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 09-April 07
  • LocationBeograd

Postavio 26 May 2008 - 20:19

lepo ja rekoh odavno samom sebi NE za MTT...ali eto liga,forum,nema smisla..i eto me..
Cime sam ja zasluzio da u prvoj ruci dobijem KK ,igram jak rejz preflop sa rane pozicije,limper odmah posle BBa me placa sa 77(sto je prilicno kockarski ali ok takva placanja i zelim,jel..), a flop izlazi T 7 i jos jedna mala.
Ja ispadam u prvoj ruci eto na taj nacin.
I sta ja da radim ,kako da ispravim tu smesnu nesrecu...
TO je slika i prilika MTTa freezout varijante...

Usao sam u ligu zbog foruma na prvom mestu inace kakav crni MTT

p.s.
Daleko bilo da su mi ovakve stvari nesto novo,ali da ja nemam sansu da ispravim losu srecu...pa samo iz tog razloga MTT freezout ne moze NIKAD da se meri sa cash igrom .Mozda najkorektnija varijanta MTTa koju sam video je ona sa JEDNIM rebuyom i jednim addonom,inace ovo ostalo....
  • 0

#5 vekcarje

vekcarje

Nije fish!

• Members
  • 32 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 12-January 08
  • Locationbg

Postavio 26 May 2008 - 21:17

lepo ja rekoh odavno samom sebi NE za MTT...ali eto liga,forum,nema smisla..i eto me..
Cime sam ja zasluzio da u prvoj ruci dobijem KK ,igram jak rejz preflop sa rane pozicije,limper odmah posle BBa me placa sa 77(sto je prilicno kockarski ali ok takva placanja i zelim,jel..), a flop izlazi T 7 i jos jedna mala.
Ja ispadam u prvoj ruci eto na taj nacin.
I sta ja da radim ,kako da ispravim tu smesnu nesrecu...
TO je slika i prilika MTTa freezout varijante...

ajde bre, sta se zalis.. to se i meni isto desilo sa "doticnim gore pomenutim" :), ali kakve veze ima. malo se igramo. steta sto ne mogu ljudi koji ispadnu da komentarisu kad ispadnu..

mogu samo da zamislim kako bi popizdeo da mi se ovo desilo sa nekim vecim parama.. zamisli dobijes WSOP i ono.. kao u vojsku da ides, ispracaj, trubaci, kafana... pojavis se tamo i cap. kao ja. prvi :)))
  • 0

#6 Nehemije

Nehemije

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 17-June 07

Postavio 26 May 2008 - 21:37

pu sranje ispao sam na riveru sto to mrzim
  • 0

#7 euro72

euro72

Maniac!

• V.I.P.
  • 689 Članci:
  • 5 thanks
  • Joined 09-April 07
  • LocationBeograd

Postavio 26 May 2008 - 21:47

I evo na sta me naterala tragikomedija sa letnje lige :

Posted Image

:sdrama: :sdrama: :sdrama:

Kao sto se vidi ,nisam ni igrao na sajtu ,ulozio sam samo da bih ispratio ligu...
  • 0

#8 Paja

Paja

V.I.P.

• V.I.P.
  • 259 Članci:
  • 8 thanks
  • Joined 08-February 07
  • LocationBeograd

Postavio 26 May 2008 - 22:14

?estitam Rokši na potpuno zasluženoj pobedi, sjajno je odigrao kao shortstack kad nas je ostalo trojica, ja priznajem da sam idiot zbog onog limpa sa 47s, poptpuno zasluženo osvojren turnir.

Svaka ?ast Rokša.
  • 0

#9 mcbane

mcbane

Bomb

• Members
  • 197 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 15-May 07
  • LocationBeograd

Postavio 26 May 2008 - 22:24

Pridružujem se ?estitkama, svaka ?ast i Paji koji je bio na oko 1000 ?ipova u jednom trenutku kad nas je bilo mislim 16-oro a završio drugi. Veki falio si nam na finalnom stolu, osvetio sam se ja Raletu za tebe preživeli JJ protiv AK, ?ak sam na riveru zabo triling :wink:
A moram da se pohvalim i da sam ve?eras imao straight flush od 6 karata :Ac :2c :3c :4c :5c :6c (A5 u ruci) :D :D :D
  • 0
Raisy daisy!

#10 Roksha

Roksha

Rock

• Members
  • 96 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 13-April 07

Postavio 27 May 2008 - 00:03

Zahvaljujem se na ?estitkama ... bi?e zanimljiva borba do kraja
  • 0

#11 montenegro

montenegro

V.I.P.

• V.I.P.
  • 319 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 01-March 07

Postavio 27 May 2008 - 00:18

Bravo Roksha
  • 0

#12 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 27 May 2008 - 18:03

ok

Definitivno povlacim sve lepo sto sam rekao o Raletu. Mrzim tog coveka :)))))

Ovaj put bio sam prvi od pozadi. Za one koje ne znaju moj KK je naleteo na Rastkove QQ, sa jednom lepom damicom na flopu. A Rastko je dziber najveci. Kad sam betovao flop, pustio on da tece vreme, verovatno pevusi nesto, cese jajca, i kao pozove u poslednjoj sekundi moj bet. Tefinitivno tezak call, nema sta.

bar si mi namamio osmeh na lice :)

:roll: :roll: :roll: Sorry... :)

Svaka chast svima na finalnom, Rokshi kao pobedniku i Paji koji je kad nas je bilo 14 bio pred ispadanje a doshao do HU. Svaka chast!
  • 0

#13 richard

richard

V.I.P.

• Members
  • 716 Članci:
  • 16 thanks
  • Joined 13-May 07
  • LocationDORCOL

Postavio 27 May 2008 - 21:05

ja zahtevam da se danasnji turnir ponisti i proglasi ne vazecim jer diler nije bio upucen u pravila igre,i vrshio je bodovanje ruku kao da igramo razz i loshijoj ruci konstantno dodeljivao chipove
pa je tako donyjev all in sa k2 ws mojih aj zavrshio sa bojom, raletovih bezbroj kj kq, rushilo ak,i sl...da bi kulminiralo mojim rushenjem KK od strane mojih 106 ...i naravno ispadanjem sa AQ od A10...dokazi i cinjenice su izneti molim komisiju da odgovori i obrazlozi moj zahtev za ponistenje!
  • 0
I kada ne budes prvi ti,i kada se cuju zvizduci. I tada cu Partizane znaj. Da te volim ja!
Postavljena slika

#14 Nehemije

Nehemije

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 17-June 07

Postavio 27 May 2008 - 21:38

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • 0

#15 gorki02

gorki02

Shark!

• Members
  • 333 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-April 07
  • LocationBec

Postavio 27 May 2008 - 21:42

svaka cast trudu pokersrbija team-a, ali cim zavrsi liga ima da kompletan Compjuter komletno formatiram, tako da izbrisem svaki trag ovog software-a ......
  • 0