Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Letnja Liga 2008

• Please log in to reply
194 replies to this topic

#16 richard

richard

V.I.P.

• Members
  • 716 Članci:
  • 16 thanks
  • Joined 13-May 07
  • LocationDORCOL

Postavio 06 May 2008 - 22:39

pa ako se desilo to sto kazesh da se desilo onda si dobio bad beat jack pot u iznosu od 16 000$?!
  • 0
I kada ne budes prvi ti,i kada se cuju zvizduci. I tada cu Partizane znaj. Da te volim ja!
Postavljena slika

#17 Pittsburgh

Pittsburgh

Maniac!

• Members
  • 837 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 02-October 07

Postavio 06 May 2008 - 23:40

MOras da igras na posebnim bad beat stolovima da bio dobio jackpot!!
  • 0
ALL-IN

#18 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07
  • LocationKonjarnik Republika

Postavio 07 May 2008 - 02:24

Ajdeeeee glupi kompjuter nikako da mi stigne, AKO BUDEM ZAKASNIO NA LIGU UBICU SEEEEEE :D
  • 0

#19 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 07 May 2008 - 05:20

Obavezno pratiti s vremena na vreme promene na Liga stranici 8)

@Nehemije

... a ja sam bash juche konstatovao kako sam na LAPu video najmanje bad beatova do sada... I nadam se da se to nece promeniti, zato shto sam to rekao... :lol: Ali stvarno, poker na poker... :roll: Desilo mi se na Sunu u Januaru i to ja sb, lik bb... A prethodni krug kada smo bili sb i bb - set na set! I opet 'moj manji' shto bi rekao Predrag. :lol:
  • 0

#20 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 08 May 2008 - 13:19

Измене, допуне и појашњења:

- Наградни фонд Лиге увећан на 1.300$

- Наградни фонд финалног freeroll-а је увећан на 700$ (укупно 1.000$).

Дакле, ко год да се пласира међу првих 6 након 8 квалификационих турнира, има загарантовано 100$.

Финални турнир је freeroll са наградним фондом од 700$, где се раподела врши на прва три пласирана по принципу: 50%-30%-20%, односно 350$-210$-140$.

Четвти, пети и шестопласирани на финалном турниру добијају по 100$ директно на свој налог, или на Mb налог.

Поред тога, прва три пласирана након 8 квалификационих турнира, добијају поклон ваучере PokerManiaShop-а.

Плус, квалификациони турнири у Јуну ће имати додатни наградни фонд од минимум 200$ укупно.

• 0

#21 Igor

Igor

Nije fish!

• Members
  • 34 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 24-December 07

Postavio 12 May 2008 - 14:50

ja imam problema s uplatom, kliknem na cash ,deposit i onda imam za birat opciju kako ?u depositirat novac, prvo šta mi se nudi je visa/master a ja želim moneybookers, kliknem na drugu opciju ispod koja je moneybookers, po?inje procisiranje-otvaranje i ništa umjesto da mi se otvori za moneybookers meni vrati na prvu opciju visa, onda probam ici na other methods, kliknem na to ,pocinje kao da se bude otvorilo i neotvori se nego me opet vrati na visa, smiješno, gledao sam u tools u browser i nije mi blokirana njihova stranica a da i je kako onda visom mogu uplatit a ostalo se neželi otvorit, molim pomo?!?
p.s. ja ovo šta na ?irilici piše ništa nerazumijem
  • 0

#22 gorki02

gorki02

Shark!

• Members
  • 333 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-April 07
  • LocationBec

Postavio 12 May 2008 - 16:13

eto i ja sam se prijavio, na LAP, i za Ligu ...

neznam samo koliko dugo traje prebacivanje love sa MB ...

tamo sam oznacio da sam ispunio uslove, jer to mi je najmanj problem, sam da dobijem lovu na vrijeme sa MB ....
  • 0

#23 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 12 May 2008 - 16:13

@Igor

Ok, desilo se vec jednom. Ajde probaj (mada vec verovatno i jesi) da ugasish LuckyAce software i sachekash minimum 15 minuta pre nego shto ga opet startujesh - to pomaze.

Drugo, da li ti je registrovan email na LuckyAce-u isti kao Moneybookers email? Ako nije, idi u Cashier -> Cashout -> Mailing i promeni je da bude ista. Kada to uradish, opet ugasi i sachekaj 15-ak min, pa pokushaj -moralo bi da radi.

Ajde javi da li si uspeo. Poz.

@Gorki

Kako mislish koliko treba da stigne sa Mb? Uplata sa Mb na LuckyAce je istog trenutka.
  • 0

#24 gorki02

gorki02

Shark!

• Members
  • 333 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-April 07
  • LocationBec

Postavio 12 May 2008 - 16:20

pa kod mene nije tako ...
jos uvjek nema nista ...
  • 0

#25 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 12 May 2008 - 16:23

Ma nemoguce :shock: To je instant. proveri da li su ti skinute pare sa Mb-a? Mozda nisi kliknuo ono Confirm na kraju?
  • 0

#26 gorki02

gorki02

Shark!

• Members
  • 333 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-April 07
  • LocationBec

Postavio 12 May 2008 - 16:32

Ma nemoguce :shock: To je instant. proveri da li su ti skinute pare sa Mb-a? Mozda nisi kliknuo ono Confirm na kraju?

aaaaa, sad sam vidio ....

konto sam ja jos davno zakljucao, jer sam bio poceo dobivati sumnjive emailove ....

prvo moram da ga okljucam ......

moram da prabacim sa Visa Card ....

edit:

so lova do krova je stigla, i gdje treba da igram za onaj bonus, jel bilo koji CG limit ili ??
  • 0

#27 gorki02

gorki02

Shark!

• Members
  • 333 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-April 07
  • LocationBec

Postavio 12 May 2008 - 16:41

nemam ton uopste na stolu, u cem je problem ....

kako mogu promijeniti JEZIK, u Njemacki, ili moram ponovo instalirati Software ....
  • 0

#28 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 12 May 2008 - 17:03

u sushtini bilo koji cash sto... Na 0.10/0.25 se nabrze skida od tih manjih limita, a moze i nize naravno. Poeni ti se obrachunaju po izlasku sa stola. Budi za stolom jedno 30-40min pa izadji i idi u Cashier -> Bonus points da vidish koliko ih imash.

Zvuk: u lobbyju imash gore Options -> Settings, pa idesh na Sound settings.

Jezik: e jbg, mislim da mora opet da se skida. I to prvo na njihovoj stranici promenish u gornjem desnom cosku na Deutch pa onda download.
  • 0

#29 gorki02

gorki02

Shark!

• Members
  • 333 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 03-April 07
  • LocationBec

Postavio 12 May 2008 - 17:19

Zvuk: u lobbyju imash gore Options -> Settings, pa idesh na Sound settings.

to mi nefunktionira .....

imam dvije opcije za izabrati, "Setings" i "Switch To Parctice Play" ali stagod da pritisnem nista se nedesava ....
  • 0

#30 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 12 May 2008 - 17:54

Hmmmm... :? :?:
Ajde probaj ono shto si hteo da skinesh na nemachkom software, pa da vidimo onda...
  • 0