Skočite na sadržaj

• Prijavite se preko Facebook Prijavite se preko Twitter Prijavite se preko Windows Live Log In with Google      Prijavite se »   
  • Registrujte se SADA!

Fotografija

Letnja Liga 2008

• Please log in to reply
194 replies to this topic

#1 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07
  • LocationKonjarnik Republika

Postavio 16 April 2008 - 19:55

Evo letnja liga nam se blizi, bice po meni najjaca do sada, prvi turnir ce biti odrzan 19.5.2008!

Prize pool je odlican i ovom prilikom bi hteo da se zahvalim celom timu PokerSrbije sto su nam obezbedili sve ovo!

Inace ovde cemo pisati sve vezano za ligu, komentare itd...

Pozz.. :wink:

http://www.pokersrbija.com/liga.php - Link za tabelu i informacije
  • 0

#2 richard

richard

V.I.P.

• Members
  • 716 Članci:
  • 16 thanks
  • Joined 13-May 07
  • LocationDORCOL

Postavio 16 April 2008 - 19:56

kolko je buy in? 20$?
  • 0
I kada ne budes prvi ti,i kada se cuju zvizduci. I tada cu Partizane znaj. Da te volim ja!
Postavljena slika

#3 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationBelgrade/SERBIA

Postavio 16 April 2008 - 21:25

Stefanello care, hvala! 8)

Osnovne informacije o Letnjoj Ligi se mogu naci na Liga stranici.

Dodatne (josh uvek nezvanichne) informacije u ovom trenutku su sledece:

- nema uchesca za Ligu (ranije bilo 20$)
- igra se 8 kvalifikacionih i 1 finalni turnir (proshla Liga imala 16 turnira)
- na svakom od 8 kvalifikacionih turnira se osvajaju bodovi za plasman u Ligi
- za konachnu tabelu Lige se rachunaju svi osvojeni bodovi na svih 8 kvalifikacionih turnira (nema rachunanja najboljih rezultata kao u proshloj Ligi)
- 6 najbolje plasiranih nakon 8 kvalifikacionih turnira igra freeroll sit&go sa prize pool-om od 600$, gde je raspodela 50-30-20% (300-180-120$).
- 4., 5. i 6. na finalnom turniru dobijaju redom 80-70-60$ po zavrshetku turnira na svoj Mb nalog
- turniri u Maju: pon 19., uto 20., pon 26. i uto 27.
- turniri u Junu svakog ponedeljka pochevshi od 02.06.
- turniri se igraju i nagrade se dele po klasichnom turnirskom principu
- prvih 6 plasiranih na turniru osvajaju poene koji se rachunaju za plasman Lige. Struktura dodele poena ce biti objavljena u narednih par dana
- buy-in za turnire ce biti 5$ i/ili 10$
- neki kvalifikacioni turniri ce imati uvecan nagradni fond
- moguca ucenjena glava pobednika prethodnog turnira (kao u proshloj Ligi)
  • 0

#4 predrag

predrag

Maniac!

• Members
  • 799 Članci:
  • 4 thanks
  • Joined 15-April 07
  • LocationUžice

Postavio 17 April 2008 - 12:36

:shock: ovo postalo ozbiljno :D

bravo ljudi
  • 0

#5 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 17 April 2008 - 17:56

Da ne bude zabune, evo josh jednom...

...detalja oko bonusa:

Na depozit se dobija 100% bonus. Od toga:
- 25% se dobija odmah (instant bonus)
- 75% je pending bonus.
Primer: na uplatu 100$, momentalno se na nalogu pojavljuje josh 25$, shto znachi da je pochetno stanje 125$, a 75$ se nalazi u pending bonusu.

Chiscenje pending bonusa:

Pending bonus se pushta na nalog kao celokupna suma i mora se ochistiti u roku od 30 dana. Za svaki 1$ bonusa potrebno je 14 comp points. U navedenom sluchaju prvog depozita od 100$, to bi znachilo da ce se dobiti josh 75$ bonusa nakon 100x14=1.400 comp points.
NAPOMENA: Da nekoga ne zbuni. Opcija Cashier -> Bonus uvek prikazuje da je za 1$ potrebno 100 comp points. To vazi za kasnije bonus ponude i ne uzima se u obzir pri chiscenju pending bonusa.

Comp points

Za svakih 10$ ulozenih u pot dobija se 1 comp point. Dakle, npr, na nivou .12/.25$ u nekoj ruci idemo all in 25$ -> dobija se 2.5 comp points. Ili npr. na nivou .50/1$ smo BB, neko radi raise i mi se bacimo -> dobija se 0.1 comp point. Comp points se dodaju u Cashier -> Bonus points po izlasku sa stola.

Instant bonus

Chesto pitanje je koji je uslov za Instant bonus i kada moze da se radi withdraw. Iznos instant bonusa se mora uloziti u pot 20 puta da bi bio mogu withdraw. Dakle, u gornjoj situaciji depozita od 100$, gde se 25$ dobija kao instant bonus, potrebno je u pot uloziti 20x25=500$. Za sve to vreme se obrachunavaju i comp points (za ulozenih 500$ u pot dobilo bi se 50 comp points).

E da, maximalan iznos bonusa je 400$ (instant + pending).
  • 0

#6 TeamPkrSrb

TeamPkrSrb

Site Admin

• Administrators
  • 68 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 16-September 07

Postavio 18 April 2008 - 09:06

Besplatan Pokerbility odds calculator software

Nakon registracije potrebno je oti?i na slede?u adresu
www.pokerbility.com/luckyacepoker
uneti svoj LAP username i registrovan email i u roku
od 48h dobija se licenca i link za download programa.
  • 0
Team Poker Serbia

#7 vlada85

vlada85

Shark!

• Members
  • 308 Članci:
  • 1 thanks
  • Joined 30-December 07
  • Locationbeograd, vracar

Postavio 18 April 2008 - 21:57

do kad je prijava? nesto nisam pri keshu ovih dana, pa da ne prodje :(
  • 0

#8 TeamPkrSrb

TeamPkrSrb

Site Admin

• Administrators
  • 68 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 16-September 07

Postavio 22 April 2008 - 13:17

Svi koji su u prethodnih 7 dana uradili depozit:

VE?ERAS U 21:30 - 500$ FREEROLL

• 0
Team Poker Serbia

#9 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07

Postavio 22 April 2008 - 14:11

A jel ste dobro razmislili za ovaj finalni turnir zato sto mi je to malo vise na srecu, recimo na tom finalnom stolu nekog bas krene karta i mozda zauzme nezasluzeno mesto, dok recimo finalni plasman na osnovu 8 turnira je mnogo drugaciji i realniji jer se tu gleda igra kroz 8 turnira i mesto na kom se igrac nalazi je verovatno i mesto na kom zasluzuje da bude!?
  • 0

#10 cobra

cobra

Site Admin

• Administrators
  • 720 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 18-September 06
  • LocationKopenhagen/Danska

Postavio 22 April 2008 - 14:48

A jel ste dobro razmislili za ovaj finalni turnir zato sto mi je to malo vise na srecu, recimo na tom finalnom stolu nekog bas krene karta i mozda zauzme nezasluzeno mesto, dok recimo finalni plasman na osnovu 8 turnira je mnogo drugaciji i realniji jer se tu gleda igra kroz 8 turnira i mesto na kom se igrac nalazi je verovatno i mesto na kom zasluzuje da bude!?

Da dobro smo razmislili :), i mislimo da je ovako mnogo interesatnije. Bilo ko da osvoji finalni od tih 6 igraca sigurno to i zasluzuje. Na svakom turniru nekog treba da krene karta da bi ga uzeo, tako da ni taj nece biti izuzetak :wink: .

PS. Nego dal je neko za da se skupimo i odigramo neki turnir na LAPu, koliko sam vidio imaju OK turnire za pristojne buy in-ove. Nije im los onaj 5k gtd - ulaz 18$ - oko 21h (nisam siguran za vrijeme)
  • 0

#11 Don Stefanello

Don Stefanello

Maniac!

• Members
  • 1567 Članci:
  • 2 thanks
  • Joined 16-October 07

Postavio 22 April 2008 - 14:55

Da dobro smo razmislili :), i mislimo da je ovako mnogo interesatnije. Bilo ko da osvoji finalni od tih 6 igraca sigurno to i zasluzuje. Na svakom turniru nekog treba da krene karta da bi ga uzeo, tako da ni taj nece biti izuzetak :wink:

Ok... Nesmeta meni, nego eto cisto da se bunim protiv necega :roflmao: salim se, bar ce biti zanimljivo prozivanje na tom finalnom stolu :P
  • 0

#12 TeamPkrSrb

TeamPkrSrb

Site Admin

• Administrators
  • 68 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 16-September 07

Postavio 22 April 2008 - 21:59

NOVO NA LIGA STRANICI:

NAGRADE ZA PRVA TRI PLASIRANA NAKON 8 TURNIRA!

USLOVI I PRAVILA LIGE

Pogledaj Liga stranicu

• 0
Team Poker Serbia

#13 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 27 April 2008 - 17:25

Bitna napomena! (jer se ispostavilo da ne chitaju svi email koji se dobije od LAP-a nakon registracije)

Nakon depozita, narednih 7 vecheri u 21:30h imate ulaz na freeroll od 500$! Bude max 200 ljudi.

Josh par napomena:

- ako nekome nece da otvori Cashier -> Deposit, treba da ode u Internet explorer u Tools -> Options i da pod Privacy -> Sites... obrishe 888.com iz liste blokiranih site-ova. Zatim na tabu General obeleziti Restricted sites i kliknuti Sites... i takodje obrisati *.888.com

- Moneybookers opcija depozita se nalazi na drugoj stranici Cashier -> Deposit: kliknuti More options

- uslov od 5 comp pionts za Ligu se moze odraditi bukvalno za max pola sata na nizim limitima cash stolova, tako da nema brige za one koji chesto pitaju da li ce stici do pochetka Lige da odrade uslov

* LuckyAce je cerka firma ogromnog 888.com-a, koji je vlasnik jedne od najstarijih online poker soba - Pacific Pokera, sa kojima deli bazu igracha.
  • 0

#14 pactko

pactko

Maniac!

• Administrators
  • 2283 Članci:
  • 250 thanks
  • Joined 18-September 06

Postavio 30 April 2008 - 13:04

Svi tutniri Letnje Lige ce biti buy-in $5 +0.50
  • 0

#15 Nehemije

Nehemije

Bonus cleared!

• Members
  • 59 Članci:
  • 0 thanks
  • Joined 17-June 07

Postavio 06 May 2008 - 18:18

Ne znam da li ste igrali na ovom sajtu na kom se igra letnja liga. Ja danas uzeo da pikam malo cash 0.5/1 i udjem 40 dolara, sajt je vise nego bolestan riveri pucaju na sve strane, kakvih sam se gluposti nagledao pa to je strasno

Na kraju ja nekako doguram do 100 dolara i dobijem QQ dignem 4 dolara i prati me lik sa bb, flop pada KQQ (dobijem poker), onda lik opali bet 6 dolara ja dignem na 20 on prati,
izlazi J, ovaj lik chekira ja cepam jos 20 dolara on ide all in, ja naravno pratim okrecemo karte kad ona ima KK i na riveru izlazi K pravi mu poker kraljeva a ja sa pokerom dama popusim debeo masan k.... ne da sam poludeo hteo sam sve po kuci da polomim koji idijotizam pa to je strasno
  • 0